Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné megvenni ezt a telefon...

Megérné megvenni ezt a telefont? (Cubot)

Figyelt kérdés

[link]

Ha nem nyitná meg akkor --> www.mobile-phones.cn --> Search: (mezőbe) --> Cubot C7 MTK6515 --> Go



2013. júl. 7. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Inkabb idd el a penzt, minthogy megvedd ezt a szart .
2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:D Pár Jägermeister kijönne belőle.

De ez csak egy ötlet, pénzem nem lenne rá most, csak tetszik.

És ha kérdezhetem , miért nem érné meg megvenni szerinted ?

Valami spéci magyarázat ? :)

Köszi.

2013. júl. 10. 17:59
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen "noname" markaju telefonok sohasem szoktak bevalni. Hamar tonkremehet es akkor csunyan megbanod. En oszinten szolva soha nem hallottam errol a markarol, es plane igy, ha internetrol venned meginkabb kockazatos ..

Inkabb gyujts meg egy kis penzt es veszel egy kozepkategoriaju androidos telefont, aminek markaja is van. Nem kell feltetlenul S4et venni, hogy elvezd az android elonyeit, de azert ilyet se vegyunk, akkor tenyleg jobban jarsz par Jagerrel.

Megegyszer mondom az ilyen telefonok ellettartama nem sok, garancia lejarta utan egybol beadjak a kulcsot.

2013. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi h válaszoltál. :)

Akkor marad a gyűjtögetős módszer :)

2013. júl. 15. 14:23
 5/18 A kérdező kommentje:
De azért, várom még az ÉRVEK- ELLENÉRVEK-et másoktól is.
2013. júl. 18. 21:14
 6/18 anonim válasza:
39%

Ne vedd meg,én ezt ajánlom.

Miért nem éri meg :

1. Nem rendes cégtől származik a telefon.Vegyél inkább samsung,nokia,lg... ilyensmik,nem ilyen senki se tudja miaz márkáju telefont.

2.Ram elég kevés :| 250mb ram..

3.Nincs GPS.

4.Kamera elég gagyi..

Miért éri meg:

1.Az akumulátorja elég jó,az én szempontombol.

2.Proceszor,jó :)

Én azt ajánlom,hogy ne vedd meg.Inkább vegyél valami jo cégtől telefont.

Szia!

2013. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ, annyira dilemmában vagyok, ez a kis mocsok belopta magát a szívembe, a kinézete miatt :(

A Kinézete tetszik nekem leginkább, HASONLÓ kinézetű telefont tudnál mondani esetleg ?

2013. júl. 18. 21:46
 8/18 anonim válasza:
Alcatel One Touch 991
2013. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem rossz, de 30ezer kb :P
2013. aug. 5. 13:12
 10/18 anonim válasza:
A jobb fajta kínai márkák közé tartozik. Minőségi telefonokat gyártanak. A Cubot One pl. nagyon jól sikerült darab.
2013. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!