Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Nokia Lumia telefon...

Melyik Nokia Lumia telefon legyen?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék, ami több évig is bírná, mivel egyetem előtt állok, és olyan kellene, ami hasznos lenne, és nem túl drága.3 teló között vacillálok: Nokia Lumia 620,820,920. A 920 sztem túl drága, de ha jó, akkor áldoznék rá annyit, ha annyival jobb, mint a 820.

2013. júl. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 620-am van, kb. 1 hete:) Nagyon elégedett vagyok vele, mindenre elég ami kell, nem tudom mennyivel jobb a 820 vagy a 920, de ha jó telefon kell olcsón, akkor mindenképp ajánlom a 620-at!:)
2013. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lumia 820.Dettó 920,csak a mechanikai képstabilizátor nincs benne.Talán annak a legjobb az ár/érték aránya.A 920-ban mechanikai képstabilizátor van.Ez videózásnál nagyon jó.Minden más telefonban a videó képremegését szoftveresen igyekeznek csökkenteni.A 920-ban hasonló mint egy kamerában.

Társul hozzá a zajszűrős mikrofon,tehát szinte profi videókat készíthetsz,mintha állványon lenne.

[link]

Nagyon jól látszik.Egy tartó tokban van a két telefon,tehát a "valóságban" ugyanannyira remegnek,csak a 920 korrigál.Ettől függetlenül ha nem szoktál videózni akkor felesleges kiadni érte a több pénzt,mert minden másban kb. dettó a 820.

2013. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyesmivel csinálják ezeket a teszteket.

[link]

Tehát nem arról van szó,hogy a 920-nál odafigyelnek,a vele tesztelt telefonnál meg rázzák.

2013. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ha van ra penzed, akkor ne aprozd el, vedd meg a 920-at.
2013. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 tényleg ilyen ratyi videót csinál?:O
2013. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!