Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J vagy Nokia...

Belbolyhocska kérdése:

Sony Xperia J vagy Nokia Lumia 610?

Figyelt kérdés

Most egy Lumia 610-esem van, de lehetőség lenne elcserélni egy Xperia J-re. Szeretem a Lumiámat, de az androidos telefonra sokkal több minden van, és ráadásul ingyen...

Volt már Xperiám, és szerettem. Tudom, nem a világ legjobb telefonjai, de mégis szerintetek melyik lenne a jobb? Ti melyiket választanátok a kettő közül? Köszi előre is!



2013. júl. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a 610-es legnagyobb baja a 256MB Ram.Ha az nem volna elég,hogy WP7-es,még tetézi a bajt.Alapból egyre kevesebb app jön a régi WP7-ekre,pláne amit a kis 610-es is visz.Én szeretem a WP-t,de egy 610-es ma már még én is lecserélnék egy Xperia J-re.

Gondolom egy 520-as vásárlás szóba sem jöhet,csak ez a csere.Ez esetben bátran.Te jársz jobban,valószínű.Arra azért készülj fel,hogy valószínű nem lesz olyan megbízható.Az a kis proci,512MB ram android világban nagyon sovány.Akadozások,kifagyások lesznek szinte biztos.Valószínű ezért is van a csereajánlat.

2013. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, én maradnék a nokia mellett, de ez csak az én véleményem, ha közvélemény kutatást szertenél akkor min. hallgass meg 10 ember véleményét. Most meg neked adok tanácsot. Gondold át, hogy mire szeretnéd használni a telefont!!!
2013. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem nem szokott sem akadozni, sem lefagyni a j. tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2013. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell ráfizetni akkor cserélj, ha már rá kell akkor maradj a lumiánál. Annyira azért nem jó a J, mint azt az árcédulájáról gondolni lehet.
2013. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 25 ezerért vettem j-t és pl. a Need for Spped Most Wantedben egyszer sem akad le! De szerintem pont azok fikázzák a J-t akiknek még nem is volt...
2013. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Az Xperia J apukám telefonja, csak felajánlotta, hogy ő nekem adja, ha én eladom a Lumiámat, és azt a pénzt beleölöm a Samsung tabletbe amit venni szeretne magának.

Úgy vigyázott az Xperiára, mint a szeme fényére (mint általában minden telefonra), és mégis már 2x volt szervizbe. Pontosan nem tudom mi miatt.

Az én Lumiámat pedig múlt héten kaptam vissza, mert szintén szervizbe volt. Ez amiatt, hogy a töltőnek az érintkezője tönkre ment, azt cserélték benne. Amúgy január óta van meg, azóta 2x fagyott le.


Tehát a csere nem azért áll, mert rossz telefon lenne az Xperia, hanem mert apukám nem használja ki, és gondolta, hogy az jobb telefon, mint a Nokiám.

2013. júl. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!