Iphone 5 vs 5s?

Figyelt kérdés

Most tervezek egy telefoncserét, és az alma 5re gondoltam, mivel a mostani Nokiám már megadta magát eddig még soha nem volt Iphone-om. Ilyen beruházás előtt ugye az ember picit utánanéz, megpróbálja kitanulni magát a témában, és hát olvastam h szeptemberben jön az 5S. Én arra lennék kíváncsi h érdemes-e szeptemberig várni h az új modell megjelenésével a sima 5-nek az árát kicsit ledobja. Gondolom nektek ebben van tapasztalatotok milyen pici árváltozást vált ki a régebbi modellre, érdemes várni szeptemberig néhány tíz rugóval olcsóbb lesz vagy annyira nem éri meg. Persze ezt logikus gondolkodással is kilehet találni, de szerintem az apple e tekintetben nem ezt az irányt képviseli....

köszi



2013. júl. 7. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy milyen lesz az 5S. Az Apple kiszámíthatatlan. Lehet, hogy csak kicsit erősebb lesz, de lehet, hogy olyan váltás lesz, mint az i4/i4S-nél. Ami azért megérné. De nem tudni. Biztos Apple készüléket szeretnél? Mert van választék. 1 Nokia után bármilyen másik készülék tökéletes lehet sokáig. :) Nézz utána minden készüléknek/rendszernek, és akkor tudod, hogy mi milyen.
2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Megéri várni még 2 hónapot, viszont a helyedben inkább vennék egy Samsung Galaxy S4-et, vagy HTC One-t, esetleg Sony Xperia Z, de mindenképp Androidos telefont. Az Apple(és az iOS) egy más világ és csak azt engedi használni, amit ő úgy gondol. Szvsz vegyél egy SGS4-t :)
2013. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nővéremnek droidja van és állandóan lefagy, szidja minta bokrot, meg már régóta kacsingatok az Iphone felé, már kipróbálnám, így a márka adott, csak annyira vagyok kiváncsi hpl a 4S megjelenésével a sima 4es árát mennyira vitte lejebb, érdemes-e várni, mert mát haldoklik a telom:D
2013. júl. 7. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lemegy az i5 ára. Kb úgy, mint az i4S-nek. Viszont az nagyon kevés volt szerintem csak 30e-rel lett olcsóbb az i4S ami nagyon kevés. Ennél szerintem még egy 20-al lejjebb kellett volna vinni az i4S árát. Persze az is lehet, hogy direkt tartják magasan, hogy +30-ért már inkább i5öt vesz az ember.

Ez bejátszhat az i5-nél is, hogy nem csökken jelentősen az ára. De ez csak akkor derül ki amikor megjelenik az i5S.

2013. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem ajánlanám az androidod főleg sony-t nem, de nem tudni h milyen lesz és még az sem biztos h szeptemberbe fogják kiadni , ha szükséged van rá vedd meg nem fogsz csalódni :)
2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvárnod a Szeptembert, de nem elsősorban az 5S miatt, hanem mert régóta pedzegetik, hogy jön egy olcsóbb (nem, nem "olcsó", hanem olcsóBB, mint a mostaniak) iPhone, és lehet az is megfelelne neked.

Szerintem - T-mobile eddigi hazai árazásából kiindulva - nem lesz olcsóbb az iPhone 5S megjelenése után az 5. Én anno 1 éves hűséggel 5k körüli havidíjjal 140-ért vettem 2 éve az iPhone 4-et, most pontosan ugyanilyen kondíciók mellett 200 felett lenne...

2013. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen Android-os készüléke van a nővérednek, mert ha az alsó katerógiában foglal helyet, akkor ne csodálkozzon, hogy fagyogat. Mivel 1 iPhone 5 árán levő Androidos készülék nem fagy..
2013. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Várj még fél évet szerintem, és kapsz kb 160 ezerért egy i5S-t, ami biztos higy sokkal gyorsabb lesz mint az 5.
2013. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utána fél év múlva pedig azt ajánlják majd neki, hogy ne vegye meg az 5S-t, mert nemsokára jön a 6.. :D
2013. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Haha :))

Nemnem, mert sosem szabad velemenyem szerint a sima S betu nelkulit venni. Mert ami hiba van a simanal, azt biztos hogy javitjak es ki is egeszitik az S-t. Ezert veszek mindig 2 evente telefont

2013. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!