Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Vibert fellehet...

FONTOS! Vibert fellehet törni? Azaz másik telefonról betudnak lépni az én dolgaimmal?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy megoldható az, hogy ugye nekem van a viberem a telfonon, és egy másik telefonon belépnek az én "viber account"ba és látják az üzeneteket, és tudnak írni másoknak?

Ez valahogy kivitelezhető?

Igen pipa vagyok, mert elviekben ez történt most, de én nem találok ésszerű magyarázatot, h hogyan lehetséges....



2013. júl. 8. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,nem accounthoz va kotve,hanem mobileszkozhoz+telefonszamhoz. At lehet regisztralni masik eszkozre,de az elozo torlodik olyankor,tehat egy aktiv felhasznalo csak egy helyrol tudja hasznalni,nem klonozhato
2013. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mamár számítógépen is lehet Viberrel üzenetet küldeni, oda csak beütöm a telefonszámot és a kódot és már megy is elviekben nem?
2013. júl. 8. 18:31
 3/3 anonim válasza:
NEM. kapsz sms-t arra a beírt számra és bekell írni a megadott kódot és csak úgy tudod érvényesíteni a belépést.
2014. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!