Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nem lehet a sony...

Tényleg nem lehet a sony xperia u-ba microSD-t rakni? Akkor mivel lehet bővíteni a memóriát? Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Közép kategóriás teló. Vannak rosszabbak és jobbak is. Memóriát sehogy nem tudod bőviteni.
2013. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen lehet OTG kábellel USB-s adattárolót kötni hozzá, de nem minden félét. Leginkább pendrive-t.
2013. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 8. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
5,5GB szabadon felhasználható memóriát online tárhelyekkel, vagy egy 600 Ft-os OTG kábellel +pendrive-val. Én már néztem filmet így, tökéletesen jól viszi. OTG kábel nagyon gyors, kb 25 sec alatt másoltam át telefonra egy 400 megás mp4 formátumú filmet. (csak kellett autóba az usb hely töltéshez) A telefon nagyon jó, csak hamar lemerül.
2013. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!