Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb mennyibe kerülnek a használ...

Kb mennyibe kerülnek a használt iPhone 4S telefonok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mindnek ugyan az az ára, de ami hibátlan állapotban van az kb mennyibe kerülhet?

2013. júl. 8. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
80-105ezerig. megmondani nem nagyon lehet, mert valaki drágábban adja a hálózatfüggő telefonját, mint más a függetlenjét. de ha mondjuk boltot nézünk, akkor olyan átlag 95ezer egy független 16gigás. attól függ azt akarsz-e vagy mondjuk 32 gigásat esetleg vagy 64 gigásat.
2013. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem.. amugy használt teló boltba akarok venni. köszi :)
2013. júl. 8. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Expresszen, aprodon es jofogason is nezz korul mindenkepp.

Sokkal jobbakat lehet kifogni neten, jobb áron.

Én 90 ezerért hirdetem az enyémet ami vodás, azert ennyi, mert kezdetektol fogva hatlapi tok, és elo es hatlapi folia van rajta. Teljesen gyári állapotban van, és leejtve is max 2x volt, ugy hogy tettem be a zsebembe, és félrement... 80-ért már vannak olyanok, ami csak zsebkarcos, vagy nincs hozza minden tartozek. 120-ert pedig bontatlant is lattam, ugyhogy ezert 90-re lottem be az enyemet.

2013. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

OLX en r*hadt olcsó:

[link]

2014. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!