Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace telefonnál....

Samsung Galaxy Ace telefonnál. Belépek az órába utána az ébresztőórába és megnyomom az ébresztés hozzáadását. Ezután kiírja az alapértelmezett csengőhangot. Hogy lehet ezt megváltoztatni hogy más legyen az alapértelmezett csengőhang?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 14:30
 1/1 anonim válasza:

nekem is galaxy ace telefonom van.

belemész az órába rányomsz az ébresztőórára, majd sokáig nyomod a számot majd nyomd meg azt hogy riasztás szerkesztése itt pedig van olyan hogy csengőhang(4.lesz az)és ha rá nyomsz arra amelyikre akarsz. ha más csengőhangot szeretnél mint a gyáriak, akkor menj bele a zenelejátszóba és a számot hosszan nyomva állítsd be csengőhangnak. Ezután menj vissza az órába és ugyan azt csináld mint amit az előbb irtam, ilyenkor már benne lesz az a szám is(nekem 2.lett)

2013. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!