Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995-ös telefonomon...

Alcatel OT 995-ös telefonomon minden családtagnak más-más csengőhangot állítottam be. Miért fordul elő mégis, hogyha hívnak az alapértelmezett csengőhang szól?

Figyelt kérdés
A családtagoknak beállított csengőhang beállítás is változatlan és mégis. De érdekes módon nem minden hívásnál fordul elő. Nem alapban a telefonban lévő, hanem az általam rá töltött csengőhangokat állítottam be. De szerintem attól még kellene, hogy működjön. A régi ZTE Blade telómon hibátlanul működött. Igaz azon eredeti Android 2.2 volt ezen pedig eredeti ICS 4.0.4 van.

2013. febr. 24. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen azt szoktam mondogatni hogy óccsó vót belekell törődni : ) nekem csinál olyat h élő hátteret későn indít el és addig állapotsávom sincs persze ez pár másodperc ami engem zavar h a telefonkönybe megyek be és felakarok hívni valakit azt írja hogy ez nem léttezik ahoz képest én látom és meg engedi h rányomjak megesik
2013. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!