Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Minecraft Pocket Edition...

A Minecraft Pocket Edition v0.7.2-ben hogyan lehet használni a Play gomb alatt lévő Play on Realms-ot? Android!

Figyelt kérdés
Van Mojang fiókom, bejelentkezek és azt írja ki, hogy "check back soon, currently not servers available" Már többször is megpróbáltam, de mindig ezt írta ki? Youtubeon néztem videókat és ott az "Edit" gomb mellett van egy "New" gomb is, de nálam ez nem jelenik meg.Igaz, hogy a videóban IOS-t használ a gyerek.Valaki tudna segíteni? :/

2013. júl. 8. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a probléma...Nem tudom mi lehet a baj,de én is már nagyon szeretnék multizni -.-
2013. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trollpapa válasza:
le kell tölteni a blokklauncher pro-t beállítani az opciókban a Pocketmine server listet és go multi
2013. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne a "play on realms"-ra nyomj hanem a "play"-re. Ott van a "new" és az "edit" gomb!

Nyomj az "edit"-re!

Ott az "edit" mellet lesz egy "extrenal" gomb!

Erre rányomva tudsz szervert hozzáadni!

2013. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valaki akar multizni?
2015. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!