Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom levenni Iphone...

Hogyan tudom levenni Iphone 4s telefonomról a hátlapot?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy valamit ki kell csavarozni de lehet hogy nem jól tudom ! A válaszokat előre is Köszönöm!:)

2013. júl. 9. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elkezdeni 2 pici csavarral kell a telefon alján. De nem ajánlom, mert iPhonenál nem úgy van hogy leveszem meg vissza teszem a hatlapot. A telefon egyik fele a hátlapba van bele építve.
2013. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne szedd le.
2013. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt semmikép nem ajánlom még 3G-n megpróbáltam egy hátlapot kicserélni nem mondom szét szedni nem olyan nehéz de az életbe nem rakod többet össze.. és ez csak egy 3G volt nem is kell mondanom hogy a 4 tízszer bonyolultabb..
2013. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is. Szétszedtem egy iPhone 3at hátlapot cserélni, de csak azért vágtam bele mert már nem számított mi lesz a telefonnal. Kb 8 órás meló volt, és össze se lett rakva rendesen :)
2013. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Petya96 válasza:
Gondold meg hogy le akarod-e venni mert ha te otthon szétszeded akkor elveszik a készülék garanciája. Amúgy meg nem csak csavar hanem ragasztóval is rögzítve van.
2013. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válaszolók közül senki Ben ajánlotta hogy levedd, és megis csak 33% ban hasznos a válaszom? Nos, akkor inkább vedd le a hatlapot. :)

Első voltam...

2013. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!