Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem a telefonomhoz az...

Letöltöttem a telefonomhoz az iOS7et ami egy . Ipsw fájl. Tudok úgy biztonsági mentést csinálni az én telefonomról, hogy ne csak az iTunesből tudom visszatenni a mentést hanem lesz róla egy ehez hasonló fájlom amit el tudok tenni?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha újratelepíteném a gépemet, de utána is szeretném használni ezt a mentést? Az iCloudos megoldás nem jön be, szeretném ha tényleg meglenne az egész egy fájlban.


Mellék kérdések csak hátha tudjátok:

Az iTunesban felhalmozódtak a biztonsági mentések a sok próbálkozás miatt. Eltudnám tüntetni ezeket valahogyan, mert már nem tudom melyik melyik.

Hogyan telepítsem az iOS7et? Megvan a fájl hozzá meg az iTunes meg a kábel, csak valahogy nem jövök rá hogyan kell.


Válaszolóknak köszönöm előre. Nagy segítség.


2013. júl. 9. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a fele iOS 7-et

Nem tudom miert nem lehet megvarni a hivatalos frissitest.

2013. júl. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Petya96 válasza:
Még nem tutod legálisan telepíteni, kivéve ha előfizettél rá az Applenél mert akkor letöltheted a még labilis Bétát. Én a helyedben megvárnám az ősszel jövő Alfa verziót.
2013. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké de a kérdésemre is válaszoljatok kérlek, hogy toduk-e ipsw fájlt csinálni a saját biztonsági mentésemből?

Amúgy meg tényleg hagyni kelett volna a fenébe mert most nem tudom használni az iPhonomat. Feltettem és nem tudom aktiválni de amíg nincs aktiválva az iTunes sem ismeri fel szóval a régit sem tudom visszatenni....

De válaszoljatok a mentéses kérdésemre kérlek.

2013. júl. 9. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Petya az Alfa még a Beta előtti állapot ami épp, hogy csak eleget tesz a legfontosabb követelményeknek :)

Kérdező Neked sajnos nem tudok válaszolni :(

2013. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!