Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a nagy huawei y300...

Mi ez a nagy huawei y300 utálat ezen az oldalon mostanában?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
az, hogy nem SAMSUNG vagy SONY...
2013. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak ennyi?
2013. júl. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

ennyi


max még az, hogy ezek a gyártók (kínaiak) zte és társai nem igazán optimalizálják a rendszert amit rátesznek gyárilag.


de ezzel együtt az y 300 nagyon is jó.

csak az xarozza aki vagy samsung vagy sony b..i...

2013. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez így van. én nem vagyok elfogult, bár rühellem az androidot, de azt el lehet árulni, hogy ár/érték arányban remek telefon. csak azt tudja kritizálni, aki hisz a sztereotípiákban, hogy "kínai" meg kisgyártó, és akkor gagyi...bár én mostanában csak 1 kérdésben láttam olyan embert, aki nagyon összehasonlítgatta a sgs advance-al, mert az "fényévekkel jobb...". ezek fikázzák az apple-t, mert hogy az alma kerül rajta sokba csak...közbe ő is csak a samsung márkát vásárolja meg, ha a huawei kb féláron tudja ugyanazt...:D
2013. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És ez?


Kapásból xar szerinte, úgy 38%-os válaszaránnyal...

2013. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a link az lemaradt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


És nem ez az egyetlen tényleg mostanában...

2013. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor felteszek a kérdésedre egy másik kérdést:

Miért volt sz@r a Samsung Galxy Mini, a ZTE Blade, a Samsung S5230 a Suzuki Swift?

És még sorolhatnám a többi nagy mennyiségben elterjedt telefont, vagy akármicsodát.

Azért, mert idióták az emberek!

Nem látják be, hogy vannak emberek, akinek a tepszimobil és a luxusautó, vagy bármi nem létszükség.

Nem is látják be, hogy nem is érdekel ez embercsoportokat.

Nekem speciel nem vonzó a "tuning ribizli", ezért nem is érdekel.


Hogy miért nem fikázza az az embercsoport azokat, akiknek ezek a javak megilletnek?

Azért, mert nem érnek rá a plázában az ájfonjukról észt osztani, hogy lássák mások a kávézóban, hogy nekem milyen franyó kis mobilom, vagy laptopom van.

Ezek a menő emberek.

Ezek a menő emberek fogják itt szidni a Huawei-t, mert jó kis telefon, de milyen ciki elővenni a plázában, mert hát minden hülének olyan van, nekem nem kell!!!!

2013. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!