Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternetemből hogy...

Mobilinternetemből hogy generált 76mb-t az android operációs rendszer a telómon?

Figyelt kérdés

Egy napja megy a net(galaxy s2-n) és lezabàlt 76mb-t.Összesen 10perc facebook.10perces youtube videot néztem,kb 7perc google gyakorikérdések.

Operaminit használok.

Mit csinàl a rendszer hogy igy generál nekem adatforgalmat?



#rendszer #adatforgalom generál
2013. júl. 9. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyját a youtube videó
2013. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah, mondjuk nem kellett volna 10 percig videót nézni
2013. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
youtube egyértelműen
2013. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, online videó sokat fogyaszt. De ha a 10 perc facebook alatt képeket nézegettél, az is besegíthetett, de egyértelműen Youtube ette meg a nagy részét.
2013. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A youtube 2.91mb-t zabált.

Legalábbis a teló ezt írja.

Most akkor mivan?:-D

2013. júl. 9. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a youtubeot is Opera mini belul nezted, nem art ha tudod, hogy ilyenkor kilep a minibol es normal ( nem tomoritett ) adatforgalomkent tolti le,igy ez nem jelenik meg az Opera mini adatforgalom figyelojeben! Ezt a videozas zabalta meg.
2013. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szèpen a válaszokat most már értem:-D
2013. júl. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!