Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace tulajok, miért nem...

Galaxy Ace tulajok, miért nem szálltok le arról a telefonról? Miért veszitek meg?

Figyelt kérdés

1. Hivatkoztok arra, hogy nem vehettek 70-80ezerért telefont, holott pont az Ace van tragikusan elárazva a maga 40-50ezrével, már tavaly is lehetett volna kétmagos telefont kapni ennyiért.

2. Mindenki mondja, micsoda szar, indokolni is tudják sok érvvel és mégis megveszitek - http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

3. Szép képeket készít, gyors. Aha, mert nem próbált más készüléket. Rakja egy Alcatel OT-995, Xperia Mini Pro mellé. Kb. egy-két ilyen balek van a nagy tömeggel szemben, nem értenek hozzá és nem is tudják megindokolni.

4. Jól néz ki. A Samsung kb. csilliárd telefont kiadott és mind ugyanúgy néznek ki, nem értem mi különleges van abban h ott egy tök jellegtelen műanyag telefon, érintőképernyővel és ott a megszokott hardveres gomb, mellette a két érintésérzékeny gombbal. Ezt millió telefonról el lehet mondani. Még a Mini Pro-m is egzotikus különlegességnek számít mellette.

5. Minden játék fut rajta. Asszem ez a Temple Run-nál meghiúsul, a Modern Combat 2, Asphalt 6 említést sem érdemel.

6. A telefon telefonálni való, nem számítógép. Akkor miért tettél le 40 lepedőt érte az asztalra?


Aki 25ért vette lejárt hűséggel, vagy ilyesmi arra természetesen nem vonatkozik ez.



2013. júl. 10. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét foglalkozol azzal, ki milyen telefont vesz?

"Aki 25ért vette lejárt hűséggel, vagy ilyesmi arra természetesen nem vonatkozik ez."

Szóval, aki így vette a telefont, annál nem érvényes a fenti kérdés?

2013. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nem mert szerintem az egy kicsit más ár-èrtèk arány szempontjából, ezekhez a szolgáltatói izèkhez nem èrtek, egyik osztálytársam Xperia J-t vett, az is túl van árazva, de ő 30k-ért szerezte be, szóval úgy már megèri.


Hát nem fèr a fejembe, hogy ezek ellenère mièrt vesz valaki ilyen telefont, ezèrt szeretnèm, ha ő maga írná le, akkor talán megèrtem.

2013. júl. 10. 11:30
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én majdnem 70 ezerért vettem és azt hiszem azért mert amikor megjelent akkor még elég jónak számított,és igazából nincs vele semmi bajom :)
2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az kb. 2011 elejèn volt az mèg okè, de olyanra gondolok aki nemrèg, az utóbbi 1-1,5 èv folyamán vette.
2013. júl. 10. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem hogy mért vesznek galaxy minit,giot,és y-t,azok sokkal rosszabb telefonok mint az ace,legalábbis szerintem :)
2013. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MarkoG válasza:

Amihez kell ahhoz jó az Ace-em. Az alap android dolgokat viszi( IGO, pár irodai program) nem kell bonyolultabb.Én anno 40 kilóért vettem.


Amúgy jelzem h kérdésed szánt szándékkal provokatív. Értelmesebben is fel lehet tenni a kérdésed, lám a telefonom okosabb nálad

2013. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen a Mini, meg a Gio, Y mind rosszabbak. Nem a telefon teljesítmènyèvel van bajom, a túlárazással!


Valahogy pont az kezd el provokálásról hablatyolni aki másokat szurkapiszkál, hogy van ez? Nekem semmi bajom nem lett volna azzal h ideírod, hogy csak navigáció meg dokumentumok miatt kellett, mert akkor az már nem egy kategóriában van azzal, aki az mondogatja, hogy a telefon telefonálásra való.

2013. júl. 11. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért mert galaxy és jó drága akkor jó ma is. 2.5 év után.


Nem hiszem, hogy van még egyetlen androidos teló, amit ennyi idő után kapni.


Lexarom vegyék meg. az ő pénzük nem az enyém.


5.


Minden játék fut rajta... Kivéve az armv7 procira és az adreno 200 gpu-nál jobbra fejlesztettek nem...

2013. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak egy kèrdès, hogy az Ace-ben nem Adreno 200 van?
2013. júl. 12. 08:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az van benne + egy armv6 proci.

Armv7-el szerelt telót már olcsóbban kapni, de már 2 magosat is, csak hát ezt a xart a galaxy név alapján ma is megveszik akik nem értenek az egészhez...

2013. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!