Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia J vagy HTC desire C?

Sony xperia J vagy HTC desire C?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam?Sony xperia J vagy HTC desire C?Sony kicsivel többet tud drágább is emiatt egy 10-essel.Szerintem szebb is.A HTC viszont mégiscsak HTC :)Mindigis nagyon tetszett meg mostanában elég felkapatott lett biztos nem véletlen.Szerintetek?Tapasztalatok vannak ezekkel a telefonokkal kapcsolatba?Melyik a megbízhatóbb melyik bírja több ideig?

2013. júl. 10. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mièrt. Akar. Mindenki. Xperia. J-t. Venni.


Ennyire nem èrtetek hozzá???

2013. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mièrt talán a desire c jobb?
2013. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyan az a proci, ugyan az a gpu csak a j-ben nagyobb órejelen megy a proci és nagyobb, meg szebb a kijelzője. No, meg mind a kettő iszonyat túlárazott (persze ha 30 körüli áron vennéd akkor jó vétel)

Lumia 520, y300, xperia u és sola még mindig jobb.

2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A proci nem ugyanaz, desire c az 7225a 600 mhz? a j pedig 7227a 1 ghz
2013. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem jobb a desire c de nem rak ki róla mindenki óránkènt olyan kèrdèst h 'naaa, ez jó telóó? Vegyem meeeg?'
2013. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet, de mostanában mindenki a j-ről emlékezik meg, pedig a másik annál is xarabb...
2013. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első

Az a gond, hogy az xperia j-n rugózol közbe a másik még rosszabb. Majd ez alapján a kérdező jól megveszi a HTC-t.

2013. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak szart lehet venni? Nem vagyok èn se telefonguru, de azèrt a googlèig èn is eltalálok.
2013. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor írtad volna, hogy egyik se.

De nem külön kiemelve a j-t, főleg ilyen stílusba ahogy csináltad.

Egy nem hozzáértőnek a 2 teló közül az jön le, hogy jobb a htc.

2013. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolso:


ezt mondom én is, de ez a 63%-os fickó valami elmebeteg lehet vagy sony utáló.

a hsz-e szerint abba már nem gondol bele, hogy a kèrdezőnek az jön le, hogy szar a j, vegye inkább a htc-t.

2013. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!