Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s2 jó telefon...

A samsung galaxy s2 jó telefon? Vagy van ebben az árkategóriában jobb telefon? Többet nem tudok rá szánni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Xperia sp, az sokkal jobb. Tudom nem tetszik az se, mert nem iphone kinézete van...
2013. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én S2 tulaj vagyok és mondhatom, hogy nagyon jó kis teló. Persze nem full HD a kijelzője, de Super Amoled Plus, ami azért nem olyan rossz. Ha hardverileg nézzük, nem a legütősebb paraméterekkel szerepel, de bármelyik telefonról elmondhatod egy év múlva. Viszont ami miatt ajánlom, az az hogy nagyon jól kitalált "optimalizált" gép, kzbe véve, megnyomkodva rögtön világos lesz. Láttam négy magos telót gyengébben muzsikálni, lagolni, sokkal több pixeles fényképezővel készített képet ami egy fos volt, mint az S2-mnek. Erre mondják azt, hogy jól sikerült konstrukció. Állítom hogy korának sikeresebb telója Samsungon belül, mint az S3. Advance meg pont a kolléganőmnek van, ami ugyancsak nem rossz, de az S2 a két évvel ezelőtti csúcsmodellje a Samsungnak, így azt a minőséget, teljesítményt el is várhatod tőle, amíg az Advance egy sokadik rókabőr.

Ez olyan mint amikor beleülsz egy 2006-os S mercibe és érzed hogy "aztaaa". Hiába gyártanak ma már sokkal modernebb autókat, a minőség meg a feeling évek múlva is érezhető. Annak idején a Nokia csúcstelók voltak ilyenek...

2013. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!