Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a felsorolt tényezőket...

Melyik a felsorolt tényezőket tekintetbe véve a legjobb kamerás telefon?

Figyelt kérdés

30-50 ezret szánok rá ! Számomra a lényeg,hogy egy viszonylag jó minőségű videót tudjon készíteni.

720p-t vagy 1080 p- legalább. Ennyi pénzem van rá.. hogy mért nem kamerát veszek?? mert mind 2 re szükségen van most ! Telefonra is és egy kamerára is szükségem lenne, és be érem egy kicsit gyengébb minőséggel is, amit egy telefontól kaphatok!


így 2 legyet egycsapásra ! :)


Köszönöm válaszaitokat :) Megy a zöld Pacsi ha kapok számomra kielégítő választ :)



2013. júl. 10. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál vagy gsm boltban vennéd? Mert nagy eltérések lehetnek.
2013. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Full hd 50000ért? Mercedes S osztály 100000 Forintért? Max használtan kapsz ilyen telefont.
2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak készítsen jó videót ... :)
2013. júl. 10. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből a Nokia Lumia 520 tud 720p-ben videót rögzíteni, viszont nincs rajta vaku.

http://www.youtube.com/watch?v=sY1RUVUpvuc

2013. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg néztem róla több videót is elég meg győző szerintem, na akik kommenteltek már ... ugye hogy van ilyen telefon ... és nem kell mélyen a zsebbe nyúlni ...
2013. júl. 10. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt a fost; annak hívod. Sokra mész vele vaku nélkül. A minőségét meg ott szidják a videó alatt. Történetesen tudok oroszul. S én full hdről beszéltem.
2013. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
xxD Látom ... xD Rengeteg videó van fent róla.. akkor biztos szar mi? :D amúgy kur*va jó, mondj ilyen árban hasonlót akkor .. látod? nem tudsz ! .. ennyi..? Mer te a kib*asz*ott vakut mire használod mert sok mindenre nem jó.. nincs azé akkora fény ereje.. sok mobilfénnyel ellátott telóm volt, annyira tudtam haszni hogy zseblámpáztam veled... neked megy a piros pacsi :) hehe Apád amúgy vert hogy ilyen p*öcs vagy? :D
2013. júl. 10. 22:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy látom sokaknak nem bírtál választ adni... minek vagy ide regisztrálva? Szívózzá szüleiddel, majd apád megint arcon vág ! Hülye*gyerek
2013. júl. 10. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Használtan Nokia N8 LEGJOBB VÁLASZTÁS!!!
2013. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12 MP-es kamera, Carl Zeiss objektív és HD videó
2013. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!