Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z fólia?

Sony xperia z fólia?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy sony xperia z telefonom de sajnos sikerült le ejtenem .. és keletkeztek rajta karcok. Át akarom cserélni a fóliát csak néztem videókat és ha leszedem a gyári fóliát eltűnik a sony jel. Ha veszek rá egy másik fóliát azon rajta lesz a sony jel vagy olyat hol lehet venni ?

2013. júl. 11. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem raktál rá akkor nem is volt rajta fólia.
2013. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van rajta gyári fólia
2013. júl. 11. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy számíthatok a mobilarena.hu-ra:

"A Sony logo tényleg a fólián van?

Igen, ám ez a fólia rendkívül masszív és rendkívül precízen van felrakva, eltávolítani is csak elég nehezen lehet. Ha bármikor karcos lenne, és le kellene emiatt venni, akkor a Sony szerviz ezt díjmentesen elvégzi, és rak rá egy új Sony logoval ellátott fóliát. (Megjegyzésként, a hátlapon is ugyanilyen keménységű fólia van, az ottani Xperia felirat viszont a telefonon van.)"

2013. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ohh örök hála kicsit megnyugtattál :)
2013. júl. 12. 00:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Életembe nem láttam még ilyet. Ki olyan hülye a SONY-nál, hogy a fóliára teteti a feliratot?:O
2013. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát képzeljétek el mentem 2 boltba közölték NINCS RAJTA FÓLIA . Az elsőnél azt mondták van rajta de nem merik feszegetni vigyem sony márka boltba elvittem közlik miről beszélek nincs rajta aztán még egy mobil boltba ott is közölték nincs rajta és hülyeségeket beszélek ilyen nincs hogy sony logo a fólián van . Aztán hamarosan megyek Sony szervizben ott hátha .. Ha nem akkor nem tudom mit csinálok . De láttam videót is ahol leszedik .

www.youtube.com/watch?v=rQ0AfF4JgM8 itt van a videó

Szóval nem tudom Mobilarena néztem de ott nem láttam ilyet hogy írtak volna lehet hogy véletlenül kihagytam ... De nem tudom hogy lehettem olyan hülye hogy amint meglett nem raktam rá fóliát teljesen kiment a fejemből . Remélem a legjobbakat :) köszönöm a válaszokat és ha valakinek van még valami ötlete írja meg !

2013. aug. 27. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért olyan fólia nem létezik, amit ne lehetne észrevenni!
2013. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kiderült nincs ilyen. A sony nem gyárt sony logóval ellátott fóliát . Amikor megvan a telefon azonnal rá kell rakni egy fólia . és akkor megvéded a gyárit . Nem tudom ki a .... találta ezt ki de megkérdezném tőle hogy miért is jó ez ?? Mindegy az enyémről le lett szedve nincs sony logo, most van rajta egy sima . Köszönöm a válaszokat !
2013. aug. 29. 18:30
 9/11 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Az utóbbi napokban leszedtem a fóliát, amivel lejött a logó is. Olvastam ezt, hogy a Sony szervizben díjmentesen raknak rá újat. Ezt CÁFOLNÁM, ugyanis írtam nekik, de ők azt mondták, hogy csak úgy tudnak rá új fóliát tenni,ha kicserélik a kijelzőjét...... Amire így nincs gari, mivel eltávolítottam a fóliát... Szóval a saját költségemre kicserélik nekem az egész kijelzőt és kapok rá egy logóval ellátott fóliát. MENNYIRE HÜLYESÉG EZ ?!!!! pff...
2014. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én nem tudok rá fóliát tenni,amíg a gyári rajta van...nem tapad rá.Első dolgom volt venni rá fóliát,hogy ne karcolódjon,aztán nem tudtam rátenni.Viszont lehet rendelni Sony-s fóliát :)
2014. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!