Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltott át valaki mostanában...

Váltott át valaki mostanában VitaMAX Prémium Perc&Net tarifacsomagra?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Sokmindenre elég az 1GB net? Azt észreveszem, ha túllépem az 1GB netet?

2013. júl. 11. 18:47
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Én gondolkoztam rajta de inkább nem váltottam. A netet feltöltés után 1 hónapig lehet használni, és a lebeszélhetőségi idő is 1 évről 90 napra csökken. Tehát ha nem beszéled le a pénzt 3 hónapon belül, eltűnik.

Ha most a 4500Ft mellé feltöltenék még három ezrest az kitarta év végéig is.


Az 1GB elég korrekt mennyiség. Ha beállítasz emlékeztetőt a telefonon, jelez ha közel van a limit. De asszem SMS-t is küldenek.

2013. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 1 GB mobilon azért nem kevés mennyiség, szerintem egy átlag felhasználónak (aki mondjuk nem tölt a telójára filmeket) elégnek kell lennie 30 napra (mert valóban 30 napra szól az 1 GB, de ha megnézzük, hogy a Zsebnet 1 gigás verziója 2490 Ft/hó, itt meg 3000 forintos feltöltéshez kapod, tehát a 3000 még le is beszélhető, bőven megéri).


Ha elfogy az adatforgalmad, sms-t kapsz, és kikapcsolják a szolgáltatást. Tehát semmiképp sem fenyeget az a veszély, hogy túlforgalmazol.


Az előző válaszolót picit kijavítanám: nem tűnik el a pénz ha nem beszéli le 3 hónapon belül, viszont ha nem tölt hozzá, akkor nem fogja tudni használni a kártyát. Ebből egyenesen következik, hogy annak éri meg a tarifacsomag, aki 3 havonta tölt legalább 3000 forinttal...lássuk be az emberek nagy része havonta tölt ennyivel.

2013. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
amúgy ha egy jó kis telefonod van teljesen megéri erre a csomagra átváltanod... de ha egy gyengébb telefonod van akkor esélytelen lesz rajta a netezés. nekem pl. egy Nokia 5230 Navi nevű telefonom van. facebookra esélytelen volt vele felmenni mert teljesen lefagyott, és egy egész éjszakás töltés után 10 perc alatt full lemerült...
2013. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!