Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xarul jártam Motorola XT615...

Xarul jártam Motorola XT615 el 25 ért? Kaptam hozzá ajándékba egy micro sd kártyát, de nem látja, nem reagál ha beteszem. Nem tudom mi lehet, félek átvertek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem től fizettet. Nem ér az annyit.
2013. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj de nem értem a mondatodat.
2013. júl. 11. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mert tele van elütéssel. :)

Drágán vetted a telódat. Az meg hogy a kártya nem megy nem biztos hogy a teló hibája,lehet hogy csak rossz. Az pár ezres tétel.

2013. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
telenoros usb stick ben látja, viszont a teló a másik sd kártyámat sem látja. semmit nem reagál... van rá 3 hó garancia... szerintem holnap visszaviszem, ma már nem mert 20 kor zárnak...
2013. júl. 11. 20:04
 5/9 A kérdező kommentje:
na szóval a pc látja usb stickben az sd kártyát...
2013. júl. 11. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2013. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
remélem visszaadják a pénzt, a póluscenterben vettem. vállaltak rá garanciát. ha nem akarják akkor mit csináljak? balhét? már ott sem látta, de azt mondta a tag hogy ő nem ért hozzá, és formázzam le. megtörtént 2 sd kártya volt már benne egyiket sem látja. így pedig használhatatlan. se zene, de fotót nem tudok belepakolni így...
2013. júl. 11. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vissza kérném.
2013. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megnéztem szemüveggel ezt a kis memória kártya helyet a telefonban. az egyik borda nem réz színű mintha sérült lenne... és feszengették volna... ezek szerint már volt ezzel ott probléma... huh holnap 10 kor ott kezdek...
2013. júl. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!