Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade Super jó telefon?...

Sör-rétes kérdése:

ZTE Blade Super jó telefon? Hasonló árban van jobb teló?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 09:48
 1/4 Basshunter5000 ***** válasza:
Hasonló árban nincs. Nagyon jó ár érték arányban, és igen, jó telefon.
2013. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon super telefon... ilyen árban mégegyet nem találsz, főleg ekkora kijelzőmérettel és ilyen kamerával!
2013. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van. ZTE Blade 3 a telenorban netes rendeléssel 33285 Ft, de boltban sem sokkal drágább, ott 34990 Ft. Én jobban ajánlom ezt, mert jobb a kamerája, nagyobb a képernyője, meg újabb is. Én a helyedben semmiképpen nem vennék ZTE Blade-et, mert már nagyon elavult (már a telefonboltokban sem kapható).
2013. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mielőtt megvettem ezt a telefont sokat olvasgattam nézelődtem utána. Nem sok jót olvastam felőle.Nem fényezték a tesztekben. Árban talán az egyik legjobb. Aztán bementem telenorhoz és kipróbáltam . 5 napos használat /inkább nyüstölés/ után, ha értékelnem kellene , Elég jó.Gyönyörű kijelző, tűrhető kamera,akadás mentesen futó alkalmazások, játékok. 10 is ment a háttérben és nem akad.Szerintem nagyon jó gép .
2013. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!