Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene telefont...

Valaki segítene telefont választani?

Figyelt kérdés

Van néhány kiszemeltem, de alapvetően 50-60 körüli árkategóriában, jó hardver, legalább 8 mp kamera, gorilla glass, kinézetre szép:D

A kiszemeltek:

Lg optimus L7 II

Alcatel OT idol

Sony Xperia p vagy j

Mik ezeknek az előnyei, hátrányai? Tapasztalatok? Vagy ha esetleg tudtok valami jobbat ajánlani, szívesen fogadnám:3


2013. júl. 11. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
LG Optimus L7 II-t választanám vagy Galaxy SII-t használtan :)
2013. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak az Xperia P vagy az OT idol jó a többi gyenge.
2013. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

samsungot semmiképp se akarok:D nem szeretem őket,

Az LG-k ről pedig nagyon sok rosszat írnak hogy milyen megbízhatatlan? ebben van valami igazság? mert amúgy én is azt választanám:D kinézetre szerintem a legszebb

2013. júl. 11. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig vannak jó samsungok is.

Olcsó LG nem ajánlott meg 50e-nél olcsóbb samsung se.

Ebben a kategóriában az Xperia P És az OT Idol ajánlott a felsoroltak közül, vagy Samsungból az S2 vagy S advance tényleg nem rosszak, sőt.

2013. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!