Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 telefon...

Windows Phone 8 telefon kompatibilis Windows 7 operációs rendszerrel?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék Windows Phone 8-as telefont de a gépemen win7 van. Kompatiblis lesz a 2 együtt vagy a gépen is win8nak kell lenni? És ha zenét akarok rátenni, akkor ugyanúgy lehet adatkábelen keresztül simán mint androidnál?

2013. júl. 12. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kompatibilis, es ugyan ugy lehet ra masolni mint droidnal.
2013. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 12. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj ez butaság.:)Ezen jót mosolyogtam.A microsoft még ott nem tart,de valóban ez a cél.A Windows8 rendszerük pc-re,a Windows Phone8 meg telefonra van.Egyenlőre még nem egy rendszer a kettő.Megy Windows-on,Linux-on,Mac-en.Mivel mobiloperációs rendszer a Windows Phone8.Oh,de szép is volna.45 ezer egy Lumia520.Azt kapnék egy teljes értékű Windows 8-at,ami alapból ér 40 ezret,egy telefonba bujtatva.Nem győzné a Nokia gyártani,vinnék mint a cukrot.:)Attól hogy hasonló a felület,attól még nem ugyanaz.Azért kell hogy majd a fejlesztők egységesen tudjanak programokat írni,az egy közös rendszerre,ezért kell az azonos felület.De ez még odébb van.Van Windows RT is tablet-ra,az sem azonos egyikkel sem.Az valahol a kettő közt van.Nagyon közeli rokonok,de nem egy és ugyanazok.Nem tudom futtatni a WP8 programomat Win8-on,és fordítva sem.Még most.Majd 2-3 év múlva.

Na,remélem oldottam a képzavart.

2013. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem lumia 610-em van és a gépem xp.Csak annyi az egész, hogy rákeresel a zune nevű programra és ingyenesen letöltöd majd csatlakoztatod a telefont megjelenik a zune és mindent csak áthúzol a telefon ikonra és rajta is van minden amit szeretnél.
2013. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó nem jól tudod!A 610-esen WP7 fut,a WP8-hoz már nem kell Zune.Sőt,nem is támogatja a Zune-t.Már simán megjelenik a számítógépen.Ha WP8 felhasználó nagyon szoftveren keresztül akar ügyködni(mert valakinek hiányzott a Zune,meg a frissítéseket leszedni),ezt lehet leszedni,de nem kötelező.Inkább olyan,mint anno a Nokia Pc Suite,nem kell,csak lehet használni.Windows Phone App for DesktopEz az: [link]

Még egyszer mondom ez nem kell,csak ez olyan mint a Sony-nak is van pc-s programja,HTC-nek is,Samsungnak is,főleg a frissítéseknél látom értelmét.Kényelmesebb,mint a Microsoft oldaláról szedni.Tehát a Windows Phone7,és 8 nem ugyanaz,ne keverjük.Zune meg ki lett kukázva,élt kb. 3 évet.Finoman fogalmazva nem lett belőle iTunes konkurencia,ezért is hagyták el.

2013. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy a wp7 vagy a 8 :D én a telómhoz zune-t használom és tökéltesen működik.
2013. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked lehet hogy mindegy te agyatlan, de a Zune nem kezeli a WP8-at...
2013. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jólvanmár te agyas hol érdekel engem?Csak leírtam amit tudtam nem kell felháborodni -.-
2013. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!