Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-991 vagy Nokia...

Alcatel OT-991 vagy Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

Vagy van hasonló árú és jó tudású?

A lumiára lehet olyan alkalmazást telepíteni amit pl: torrentről leszedek?



2013. júl. 13. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
OT-991 semmiképp, harmatgyenge, ár-érték aránya nagyon rossz. A Lumia 520 nagyon jó telefon, de nem lehet torrentről leszedett programot telepíteni rá. Ha androidosat szeretnél akkor a Huawei Ascend Y300-t ajánlom.
2013. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"de nem lehet torrentről leszedett programot telepíteni rá."

Sajnálsz 250 ft-ot egy alkalmazásért amit lehet 2 évig használsz.Az havi kb. 10 egész Magyar forintra jön ki.Szörnyen drágák ezek tényleg.:)Aztán meg csodálkozol hogy nem jön ki egy alkalmazás Magyar nyelven,mert mit szenvedjenek ha egy hét múlva felkerül egy torrent oldalra.Gondolom te vagy az is,aki a reklámok miatt is hisztizik a véleményezésnél.A fejlesztő meg tanulja meg a fényevés művészetét,lakjon bódéban,netet,áramot meg vételezzen a seggéből.Nem fogom én ezeket soha megérteni.Egyébként osztom azt,hogy ha Android ebben az árban,akkor Y300,ha Windows Phone 8 akkor Lumia520.

Y300: [link]

Lumia520: [link]

Vannak azért WP-re is ingyenes appok,nézz szét:

[link]

Csak Nokiákra: [link] /oem/nokia-collection?oemid=nokia

Fizetősök közt is sok ingyenes,csak támogathatod a fejlesztőt,mert a trial tök ugyanaz,csak ha tetszett megveheted.Így támogatod.Én ezt meg is tettem anno a Metrotube volt az első normális Youtube app.Azóta van sok,de ők már akkor hoztak egy minőségi app-ot,mikor még mindenki sz.rt a platform-ra.Sokáig a trial-t használtam,megvettem,semmi nem változott,mert ez csak ugye támogatás.Nem szakadt bele a bankszámlám abba a 235ft-ba.Ők meg megérdemelték.

2013. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyu, én nem sajnálok programokra pénzt, csak leírtam a tényeket, nekem is WP-s telefonom van.
2013. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp a Lumia 520 .

- Hosszabb támogatás .

- Jobb Op rendszer .

- Internet nélküli GPS .

- Ki lehet próbálni minden alkalmazást .

- Jobb processzor .

- Jobb kamera .

De szerintem a Lumia 520 nyertes ebben az árkategóriában ,nincs még egy ennyire jó ár/értékkel rendelkező telefon ebben az árban .

2013. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most azt a 250ft-ot én sem sajnálom de pl van valami 2500ft-os app és azt csak úgy hogy kipróbáljam nem veszem meg de ha pl leszedem torrentől és ha tetszik akkor megveszem ha nem akkor nem...

A Huawei Ascend Y300 az meg rossz videófelvételt készít és olyan furcsán néz ki. Szóval Nokia Lumia 520 lessz

Köszi a válaszokat!

2013. júl. 13. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pl. az arukereso.hu-n szoktam nézelődni, ott össze is tudod hasonlítani őket és a tulajok véleményét is elolvashatod!
2013. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem kérdés, a Nokia sokkal jobb!
2013. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nokia!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nokiát vettem nagyon megvagyok vele elégedve. nem bántam meg
2013. aug. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!