Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem állnak le az alkalma...

Miért nem állnak le az alkalmazások Android 4.1.1-en?

Figyelt kérdés
A készüléken 4.1.1 fut és ha elindítok bizonyos alkalmazásokat,azt a képernyő jobb alsó sarkán található kis ikonnal ki lehet listáztatni és egy laza ujjmozdulattal kitörölhetőek.Mégis ha a törlés után bemegyek a beállítások menübe és azon belül megnyitom az alkalmazások menüt és ott a futó alkalmazások almenüt,akkor látom,hogy van egy jó pár futó alkalmazás,köztük az is,amit már kilőttem.Miért is?
2013. júl. 13. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet rendszerprogram, ami mindenképpen kell fusson. Nem ismerem a 4.1.1-et, de más Androidnál, ha hosszan nyomod a ház ikont, akkor ott kiikszelheted a futó alkalmazásokat. "Runnning processes".
2013. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, Android jól kezeli a memóriát, futhat akármi a háttérbe, az nem fogja hátráltatni a telefont. Elég ha csak bezárod az alkalmazásokat úgy, ahogy írtad.
2013. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.Tehát ha kell neki a memória vmi miatt,akkor szabadít magának helyet?
2013. júl. 13. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán bezárja az alkalmazásokat, de a lényeg, hogy Androidnál a szabad memória nem jelent gyorsabb működést, az csak feleslegesen marad üresen. Ha 10 mega szabad RAM van vagy 1000 akkor sincs semmi különbség.
2013. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2013. júl. 13. 18:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam a régi Alcatel OT 990-esemen.Ha játszottam vele és nagyon beszaggatott,ha közben bezártam minden futó appot,akkor utána felgyorsult a játék!!!
2013. júl. 13. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok ha valami nagyobb játék fut és a játékot lehozom mert sms-em érkezett akkor a játékot bezárja

inkább nezárja mint, hogy ha akarod ha nem bezárja.

2013. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!