Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? (HTC Desire C)

Figyelt kérdés
HTC Desire C-m van. Nem olyan régi kb.3 hónapos. Most elkezdte azt csinálni,hogy amikor fel akarom oldani a zárat,egy pillanatra bevillan a kép, utána semmi. Hogyha szétszedem, és kikapcsol magától,aztán bekapcsolom akkor van kép,amíg újra le nem zárom,viszont fényképezni se lehet vele mert egyszerűen miután fényképeztem a kép nincs sehol. Kérlek segítsetek,mert hétvégén nem tudom elvinni szervízbe,és hétfőn meg mennék táborba,ahova kéne!
2013. júl. 13. 16:36
 1/2 anonim válasza:

"Most elkezdte azt csinálni,hogy amikor fel akarom oldani a zárat,egy pillanatra bevillan a kép, utána semmi."

Ezt nekem is csinálta már, amikor átállítottam a fény erősségét. Ha gyengébbre tettem, akkor ezt csinálta, ha erősebbre, akkor már jól működött. Próbáld ki. :)

2013. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sikerült! :)
2013. júl. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!