Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak a play aruhazbol lehet...

Csak a play aruhazbol lehet alkalmazaosk tolteni androidra?

Figyelt kérdés

Elso androidos telom par napja van nalam es nincs ertelmes ne.et szotar holott anno azert ezt vettem es nem wp t mert androidra tobb lehetoroseg van legalabbis ezt olvastam mindenhol. Most meg...

Ja azt hozzatennem hogy nincs bankkartyam igy nem tudok fizetoset venni



2013. júl. 14. 09:32
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Lehet máshonnan is, az alkalmazások menüpontban az ismeretlen forrásokat kell bepipálni, aztán lehet SD kártyáról/belső tárhelyről telepíteni appokat .apk fájlból.

Szótár meg van ingyenes is, én a Google Translate-ot használom. Van rajta kamerás beolvasás meg a google fordító összes nyelve, le lehet őket tölteni offline használathoz is.


És máskor használj ékezetet és írj tagoltan, úgy könnyebb elolvasni ;)

2013. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keresni kell nekem például ez van meg ingyenesen:

[link]

2013. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!