Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni a közeljövőben...

Szeretnék venni a közeljövőben egy IPhone 4-et. Aki benne van ebben a témában, linkelne nekem jó/hasznos cikkeket, leírásokat arról, hogy mi mindenre lehet használni ezt a telefont? A leírásban írok még.

Figyelt kérdés

a Voiceover, és pár hasznos vakos alkalmazás miatt lett nagyon szimpatikus nekem, de persze sok másra is szeretném használni, csak nem igazán tudom, hogy mire is lehet még...

Szeretnék alaposan tájékozódni mielőtt megveszem, mert 110 ezer nekem nagyon sok pénznek számít...

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ahhoz, hogy az alkalmazásokat tudjam használni, szükség van-e internetre a telefonon? Én nem igazán szeretnék netezésre költeni ha nem muszáj...


2013. júl. 14. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Elszor is: Okostelefon net nelkul nem sokat er /szerintem/. Masodszor: 110e Ft-ert mar sokkal jobb telefonokat kapni mint az iPhone 4.
2013. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!