Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik most a...

Szerintetek melyik most a legjobb (t-mobilnál is kapható) Androidos mobil? Vagy lesz olyan ami a közeljövőben (1-2 hónap) jelenik meg és érdemes rá várni?

Figyelt kérdés
Most tervezek új mobilt venni mert a mostani tönkrement és valami olyanra gondoltam ami felső kategóriás és lehetőleg még 2 év múlva sem fog "annyira" elavulni. Mivel a testre szabhatóság fontos szempont számomra ezért az iphone kiesett és szerintem túl is vannak árazva...
2013. jan. 26. 20:22
 1/6 kiswazo válasza:
xperia Z vagy one X esetleg egy optimus 4x... ezek a csúcskategóriások, meg a személyes kedvencem, az optimus 3D max. az S3-at meg felejtsd el!
2013. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 év hosszú idő, ha mindenképp azt akarod, hogy a legtovább bírja a telefonod akkor Nexus-t kell venni, ebből a legújabb és legjobb a Nexus 4, 2 év múlva még garantáltan támogatott lesz. A gond, hogy itthon egyáltalán nem kapható, külföldön is kb 1-2 hónapos sorbanállás van érte, szóval ha van külföldi ismerősöd és tudsz várni akkor Nexus 4-et vennék.


Ha csak itthon jöhet szóba akkor a jelenlegi legjobb (Androidos) csúcskategóriás mobilok:

- SGS3

- Galaxy Note 2

- HTC One X+

- HTC Droid DNA (bár ez még nem kapható, és nem tudom, hogy valaha kapható lesz-e)

- Sony Xperia Z (még nem jelent meg, de várható)

- LG Optimus G (ez hardveresen egy az egyben Nexus 4, tehát erőmű, az eltérés a kinézetben van, illetve hogy nem Nexus, azaz kevesebb ideig támogatott és később jelenik meg rá - ha egyáltalán megjelenik - a legújabb Android.

2013. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: az S3-at miért felejtsem el? (csak mert eddig az felé húztam)
2013. jan. 26. 21:10
 4/6 fünof ***** válasza:
spny xperia z-t várd meg.
2013. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 L4Fleur ***** válasza:
Xperia Z
2013. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sony xperia z ver mindent!!

Quadcores 1,5ghz-es processzor,full HD felbontás 5inches kijelzőn,Adreno 320 videokari,13mps kamera stb..

Ennél jelenleg nincsen jobb telo a piacon

Az ára 180k,és biztos hogy még sok évig jó lesz

2013. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!