IOS vagy Android?

Figyelt kérdés

Hello, a nyári munkámon összejött némi pénzem és szeretném lecserélni a HTC Wildfire S (androidos) mobiltelefonom, iPhone 4S-re vagy egy HTC One X) mobiltelefon érné meg jobban MINDKETTŐ használt állapotú.. a használt alatt értsd. zsebkopott minden funkciója kifogástalanul működik!

Árban 7 ropi van köztük az iPhone javára.. nem azt szeretném,hogy a kommentelők össze vesszenek azon,h iOS vagy android!!! csak egy választást kérek 1-2 szavas indokkal!



2013. júl. 14. 23:48
1 2 3 4
 11/32 Smittes ***** válasza:
100%
Androidos telefonom van,de valahogy mégis inkább az IOS-re szavazok.Stabilabb,gördülékenyebb rendszer,és szerintem kényelmesebb a használata.
2013. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
legtöbb embernek android van én se tudom milyen az ios.. :S meg mikor próbálom megtudni akkor nagyon unalmasnak tűnik az android "cukibb"..viszont az iphone elvileg jobban bírja én android párti vagyok de 7 az nem sok inkább iphonet vegyél :)
2013. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

One X-et nem vennék, nagyon nagy kanállal eszi az akksit.

Android után iOS-re váltani furcsa lehet, mivel előbbi sokkal szabadabb. Azt kell eldöntened, TE mit vársz a rendszertől.

Előbbinek üzenem: 2 év után is iOS, kis WP-s, androidos (nexus 4) kalandok után is.

2013. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
HTC One X fel nap alatt lemerul, szoval felejtos... De amugy en szemely szerint jobban birom a droidot, pedig van iPhone 5-om is.
2013. júl. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%

"legtöbb embernek android van"

A legtöbb embernek suzukia van, de ettől még nem lesz jó autó.

2013. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Ott a pont utolsó
2013. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%
De attól amiért az android nem a legjobb nem biztos hogy az ios jobb.
2013. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%

HTC One X sokkal jobb, akármelyik iPhone-nál. Jah és android. Hogy miért? Az új android (4.1 és felette) brutálisan gördülékeny, 60 fps-es rendszer (még a gyenge szarokon is nagyon jól fut), főleg egy HTC-n. Én próbáltam One X-et, gyönyörű kijelzője van, brutális hardver, elképesztően süvít rajta a droid, príma kis készülék!

Közelében nincs egy gagyi szifon. Próbáltam azt is... unalmas, nyomorult a menüje, nem tudsz semmit sem személyre szabni, egyszerű. Olyanoknak való, akik nem akarják 200ezerért semmire sem használni a telefonjukat. :) Az egy jó pont, hogy valóban nagyon gördülékeny, de közelébe nincs egy 4.1-es (4.2) androiddal futó HTC-nek.

Mit lehetne még mondani: Androidot teljesen személyre szabhatod, a legutolsó ikonig, betűig, teljesen olyanra csinálod (vagy nem csinálod, akkor jobb neked a szifon), amilyenre akarod. Nagyon király kis alkalmazásokat tölthetsz le, egyik kedvencem a Mr. Number, amin letilthatod, hogy ne tudjanak hívni rejtett számról. Szóval a marketingesek, bank, t-offline stb. szopja, ha ajánlatot akar nekem tenni. Majd én szabályzom. :P

Akkor lehet automatizálni, hogy némítsa magát a készülék, épp ki-be kapcsolja a wifit, ha otthon vagy, vagy elmész otthonról. Jah amúgy a sok szifon fanboyra ne hallgass! A One X nem merül le pár óra alatt! Akkor merül le ha most wantedezel 43432 órán át! Átlag felhasználó (pl. te is, én is) kihúzza az akksival bőven nap végéig.

Még egy pozitívum androiddal kapcsolatban: sok ismerősöm van, aki vett szifont, és mind szídja! ;)

2013. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Jah még valami: Az android sosem fagy le!
2013. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Az utcsó kettőt megkérdőjelezem. Volt htc one x-em is, és iphone 4s-em is. Ha a kettő közül választnék inkább az iphone, mert az one x kb 4-5 óra után megakdta magát... úgy meg szart sem ér a 4+1 mag meg a gyönyörű kijelző. Ha androidosat akarsz akkor samu galaxy s3 hasonló ár, és kivehető akksi. Mérlegelj. Az andoridos telók többsége jobban merül az ios-ekenél. Ezt is vedd figyelembe. Én pl az one xet lecseréltem egy galaxy s2-re és nem bántam meg, az s2-t meg egy iphone 4s re, azt sem bántam meg, most viszont inkább egy galaxy s4 -et vennék, mert az iphone már tényleg túl drága. Az már megszokott, hogy drága, de ha már túl drága nem látom értelmét.
2013. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!