IOS vagy Android?

Figyelt kérdés

Hello, a nyári munkámon összejött némi pénzem és szeretném lecserélni a HTC Wildfire S (androidos) mobiltelefonom, iPhone 4S-re vagy egy HTC One X) mobiltelefon érné meg jobban MINDKETTŐ használt állapotú.. a használt alatt értsd. zsebkopott minden funkciója kifogástalanul működik!

Árban 7 ropi van köztük az iPhone javára.. nem azt szeretném,hogy a kommentelők össze vesszenek azon,h iOS vagy android!!! csak egy választást kérek 1-2 szavas indokkal!



2013. júl. 14. 23:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
51%

#18: Egy újabb android fan, aki csak szidni tudja az ájfont.

#19: Az android igenis le tud fagyni (tapasztalat).

A One X jobb. Az ájfon se rossz de a One X minden téren jobb az ájfonnál.

2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Inkább egy android mint egy divattelefon. :D
2013. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ja, mert nincsenek androidos divattelefonok xDD
2013. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Aktuális Galaxy S is "divattelefon". Mondjuk aki ettől nem tud elvonatkoztatni, és emiatt vesz/nem vesz meg egy készüléket, hát, lelke rajta:)
2013. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az elöttem szóló mondta, és ugyanígy van az ájfonnal is, nem biztos hogy valaki azért vesz ájfont hogy villogjon vele.
2013. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb ember nem azért vesz ájfont mert menőzni akar. 14 év alatt lehetséges, de ne tekintsük ezt a mérvadónak.

Én azért vettem mert meguntam hogy a droid lefagy, megáll, nem megy minden alkalmazás, ha olyan kedve van lemerül 2 óra alatt mert fennakad egy alkalmazás, stb...


Az i4s-em fél éve nem volt kikapcsolva! Ezért a teljesítményért egy droid szűkölve tapsolna. Nem a telefon hibája, majd maga a rendszer felfejlődik az iOS szntjére X év múlva. Vagy nem...


El kell ismerni minden vérpisikének aki most le fog pontozni. A droid az a teszkós tömegtermelés, az iOS meg az elit. Nem véletlenül véletlenül drágább.


Droid fut 5000 típusú telefonon, az iOS 20. Namost nem biztos hogy az a jobb amit többen használnak. A szar is jó, 20 milliárd légy ugye nem tévedhet :)


A telefonok minőségét meg ne is említsük, fröccsöntött sorjás műanyag VS üveg és rozsdamentes acél...

2013. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. AZ iPhone-nak köze nincs az "elit"hez. Az iPhone azért drága, mert ott megveszed a szoftvert is és a használati jogot (csak ez nincs leírva a divatkatalógusban:$).


És ismétlem: az android sosem fagy le, illetve nekem még sosem fagyott le droidos telefon, pedig próbáltam már 1-2-t (sőt 1 éves az Xperia U-m... és fogadjunk az új SP-m sem fog lefagyni! ;)). Akkor fagy le, ha lúzer a felhasználója, és kikapcsolgatja folyamatosan a rendszer folyamatait, na azoknak kell az iphone, mert az primitív, egyszerű, nem tudsz mit elrontani rajta (mivel nem is lehet csinálni rajta semmit)! :)

2013. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó "sosem fagy le" kijelentésével nem értek egyet. Korábbi munkáim mind mobilteszteléssel kapcsolatosak. Főleg andorid téren. Már a teljesen steril rendszer is laggolt, volt hogy xperian (Z)le is fagyot, és bezám le kellett teljesen meríteni ahhoz,hogy újraröffentsük. Az andorid egyelőre még nem képes szakadatlanul, fagyástalanul , iOS-hez méltóan helytállni. Viszont kompenzálja a "szabadsággal". Az iphone-ok nem azért drágák, mert divattelefon(adnroidos telók között is van elég sok ilyen), hanem azért ilyen drága mert a magyarországi helyzet ilyen SZAR. Bizonyítani lehet ezt a többi ország áraival. Az választja az iOS-t aki biztos felületet akar, aki feláldozza a szabadságot a biztonságért cserébe. Androidot pedig az akar, aki esetleg számítógép nélkül szeretne meglenni, illetve szabadabb felületre vágyik. IGEN! Az apple hozott "forradalmi újításokat", melyet a többi gyártó próbált NEM MEGYEGYEZŐEN, de mégis használhatóan belevarázsolni a készülékébe(nesze apple szabadalom, levédés stb...) Fölösleges vitatkozni. Mindenkinek magának kell eldöntenie melyikre van szüksége a mindennapi életben. Ja, aki apple fannak tartana csalódással kell szembesülnie. Olyan felhasználó vagyok, aki apple iPhone 4S 64gb után mégis visszatért egy Galaxy s2-re.
2013. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Akkor elég bénán tesztelheted a telefonokat, mert nálam a Z sem fagyott le soha, pedig adtam a multitaskingnak rendesen (gondolom ez nem ismerős neked, mint iphone user). Van egyáltalán multitasking iphone-on (szégyellem, de ezt nem tudom :S :D)??? Talán ios 4, vagy 5-től? Vagy nem?


Elmondom neked, mi kell ahhoz, hogy a droidos telefonod ne fagyjon le, figyelj: először is rendesen kell frissíteni! Úgy, mint: Gyári beállítások visszaállítása, és frissítesz úgy, hogy mindent letörölsz csutkára (ahogy windowson is csinálod).


2. lépés: sosem használsz task killereket, meg cleanereket. Miért? Mert 4.0 óta az android magának gazdálkodik a ram-mal és ő lövöldözi ki magának a programokat, amik nem kellenek, így szabadít fel ram-ot. 99%-ban a fagyások az miatt történnek, hogy az ostobája össze-vissza telepít-frissít mindent, és a 2-3 android, amit összetákol kiüti egymást.


A másik hiba meg, hogy killerrel kilövi a rendszerfolyamatot, ami miatt lefagy, meghülyül a rendszer. Ugye windows-on sem lövöd ki a fontos fájlokat. :)


De tudom, ti iphone felhasználók nagyon értetek mindenhez, sok normális (értsd: nem galaxy mini) droidos telefont próbáltatok, és mind lagolt, meg kifagyott. Ilyen ez! Próbálj ki egy HTC One-t, ha azon találsz lagolást, fagyást, meg nem "iphonosan működést", mert az tökéletes a droid nem, akkor szólj!

2013. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
78%
Tisztazzunk akkor par dolgot: Maga android >nagyon< ritkan fagy le, amit ti lefagyasnak hisztek az sima app crash, nem ugy az. A masik pedig: az iOS keptelen a valodi multitaskingra. Es jo lenne ha nem itt elnetek ki magatokat, mindket rendszer jo, csak mas...
2013. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!