Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MyAudio vagy Samsung?

MyAudio vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak 2 db telefont egy árkategóriában. Egy MyAudio Phone S4-et és egy Samsung Galaxy Ace 2-t. Maximum 50.000 Ft-om lenne a telefonra épp ezért esett ezekre a választásom. Mindkét telefon mellé van sok érvem és ellenérvem is egyaránt, de nem tudom eldönteni melyik lenne az igazán jó. A MyAudio-ban leginkább 3 dolog vonz: 4 magos processzor, Jelly Bean és szép formaterv. A Samsung-ban legesleginkább a Gingerbread zavar. Viszont GPU-ban a Samsung vezet (már ha jól tudom, hogy a MALI-400 veri az ADRENO 203-at). Szerintetek melyik lenne a jobb vétel? Vagy csináljam azt, hogy megveszem a MyAudio-ot és ha nem tetszik 8 napon belül vigyem vissza és akkor visszafizetik a pénzem?

2013. júl. 15. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
myaudio
2013. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen samsung! Ha jót akarsz magadnak! Kezdjük ott, hogy a legtöbb samsung cuccra 2 év garancia van, aztán a páromnak pont most járkáltunk a myaudio mp4-e miatt a boltba vissza, mert kb fél év alatt tönkre ment. Nem ajánlanám ezek után senkinek. Az én samsung telefonommal eddig (2 év) sose volt semmi probléma :) Csak el ne szóljam magam (samsung galaxy mini) amúgy már 50k körül lehet kapni használt iPhone 4-et vagy akár még 4S-t is néha, csak óvatosnak kell lenni, és kizárólag úgy átvenni, hogy ismerősökkel (testőröknek) fényes nappal személyesen találkozni.
2013. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Mini volt az első komolyabb telefonom nekem is még egy pár éve. Azután vettem egy használt iPhone 3GS-t. Mivel 4 éves volt már az a telefon, így úgy gondoltam ideje lenne beújítani. Vettem egy Gigabyte GSmart RIO R1-et (Gigabyte fan vagyok), ami 2. napra tönkre is ment. Kicserélték egy olyanra, aminek a hangszórója volt a sz*r. Így visszafizették a pénzem. Nem nagyon akarok használt telefont venni. Szép és jó az iPhone (nekem nagyon bejött), de valahogy most "Android-ozhatnékom" van.
2013. júl. 17. 11:28
 4/6 anonim válasza:
myaudio
2013. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nagyon megutáltam az android használatát, bár én csak 2 éve használom, viszont azt nagyon. Amit csak lehet kihasználok benne, és kezd elegem lenni az állandó lefagyogatásoktól, és rendszeres joy olvasó vagyok, ahol mindig reklámoznak jobbnál jobb ingyenes alkalmazásokat, és persze, hogy a 60% csak iPhonera van, a maradék meg mindkettőre. Szóval az iPhone táján sokkal nagyobb a választék is. Szerencsére találtam egy nem túl jól fizető, de azért fizető nyári munkát, és ezért fogok gürizni egész nyáron, hogy karácsony környékére a kezemben tarthassam az új telefonomat :)


De amúgy én akkor ha már android, mindenféleképpen samsungot vennék inkább, az összes többit himimumi 1 év alatt tönkremenő hülyeségnek tartom.


Remélem tudtam valamit segíteni :)

2013. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen. Köszönöm a válaszokat. Végül a Samsung mellett döntöttem, mert az a MyAudio nincs is még Magyarországon, de azért meg lehet már venni (és azt írják mellé, hogy raktáron)....


Az iPhone-al jól fogsz járni, én nagyon szerettem, de túladtam rajta. Kicsit kinőttem már.

2013. júl. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!