Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8, CWM, Battery Wipe...

Xperia X8, CWM, Battery Wipe baleset?

Figyelt kérdés
Amikor a telefonomra új rendszert raktam, 43 százalék körül volt az akksi, és le wipe-oltam, gondoltam úgysem lessz semmi, dehát 10 perce vettem le a töltőről és már 71%-on van. Mit tudok csinálni? mert ez nagyon nemjó..

#lemerülés #CWM #Battery Wipe
2013. júl. 16. 09:31
 1/3 lambo96 ***** válasza:
Töltsd fel max-ra és csináld meg újra. Nekem galaxy minivel volt ez, csak ott max töltésnél csináltam és összeomlott a program. utána már jó volt
2013. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ésszel kéne nekiállni, és nem lenne probléma. Mikor is kell egyáltalán a Battery Wipe? Mikor a telefon gyorsabban merül, mint kéne. Ezt gondolom nem vártad meg, hogy kiderüljön. (Pár nap) Mi is az alapfeltétele a Wipenak? 100%-ra töltött akku. Hogy is kell ezt?

1. 100%-ra kell tölteni az akkumlátort, és még töltőn hagyni.

2. Be kell lépni a recovery menübe, ott megkeresni a Wipe Battery Stats pontot.

3. Rányomni, megerősíteni.

4. Reboot phone now, amint kikapcsolt a kijelző, lehúzni a töltőt.

5. Használni kell a telefont mint szoktad, de nem teheted töltőre míg ki nem kapcsol magától. (Kikapcsolni se kéne, se újraindítani addig)

6. Bekapcsolva fel kell tölteni 100%-ra, nem szabad megszakítani a töltést a végéig.

7. Ha kész, úgy használod, ahogy akarod.

2013. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan na, most az egyszer történt meg, kismilló rendszert raktam már telefonokra, mindíg összejött. csak cwm-ben a telepítésnél battery wipe kellett.. na mindegy megcsinálom.. köszönöm a válaszokat.!
2013. júl. 16. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!