Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonom a...

Beleejtettem a telefonom a kádba, mit tegyek? Hamar kivettem az aksiját, mikor történt a baleset. Megtörölgettem és vissza tettem. Nem volt semmi baja, csak azt vettem észre, hogy lemerült és magátol töltödik :s

Figyelt kérdés

Akkor betettem az a töltöbe, hátha befejezi. Nem történt semmi. Hamar kivettem.

Azota kivan minden véve belöle és szárad. Már eltelt a 24 óra és összeragtam, hogy megnézzem, müködik-e. Semmi baja nincs, csak mikor bekapcsolom, ezt adja ki :'Conecting to PC 'és nem tünik el :s ugyhagytam pár percet, de semmi. Ugyanúgy irja. Mit tegyek?



2013. jún. 12. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Elkúrtad amikor vissza raktad az aksit. Pár napig várnod kellett volna amig teljesen kiszárad. Ha hagyod még száradni akkor lehet megjavul,de olyan mint régen már sosem lesz.
2013. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom,de nem tudtam ,hogy nem szabad. Már történt ilyen eset gözzel is.A fürdőbehagytam a tellóm és nem takartam le,tehát a gőz megcseszte. Akkor még ment,de később csak ki-be kapcsolt. Kivettem az aksit de pár perc múlva vissza is tettem. És nem reagált,igy ismét kiszedtem.Másnap ugyanezt megprobáltam.De semmi.Aztán beletörödtem,hogy nem lehet megcsinálni.Pár napig ott volt.Ha jól emlékszem benne volt az aksi is,mivel lemerült. Egyszercsak elindult. .nem volt vele semmi.Reménykedek,hogy ezzel is igy lesz.
2013. jún. 12. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kivesszük az aksit, és szárítjuk a telefont minimum 48 órát, szétszedve. Töltőnek még csak a közelébe se visszük. Úgy tűnik, most befürödtél ezzel a telefonnal.
2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
Lehet hogy simán csak még van egy zárlatod a kábelcsatlakozásnál. Ha mázlid van, kiszárad.
2013. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gergő0510 válasza:
Szedd szét a telefont amennyire lehet szárítsd ki várj vele legalább 2 napot utána szereld össze.
2013. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt tettem . . és be is kapcsol ,meg minden. Csak azt adja ki,hogy 'Conecting to PC'. De hivni tudnak,csak én nem tudok semmit. . mert egész képernyőn mutatja :s
2013. jún. 13. 18:40
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

Valahol jól ottragadt valami zárlatcsináló szmötyi.

Szervízben ki kellene takaríttatni, remélhetőleg meggyógyul.

2013. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem jövöhéten beviszem szervizbe :D
2013. jún. 18. 15:13
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Hát ha még mindig ratyi, akkor nincs más megoldás. De a szerviz jóindulatán fog múlni, hogy hajlandóak-e javítgatni, vagy vállat vonnak.
2013. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!