Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Myphone készülékeket hol...

Myphone készülékeket hol lehet olcsón venni?

Figyelt kérdés
Myphone készüléket szeretnék vásárolni, olcsón, 10.000 Ft alatt ha lehet boltból, garisan. melyik oldalon vagy városba lehet kapni olcsón? Köszönöm a segítséget!
2013. júl. 16. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Óva intelek attól a szenny telefontól, már ha a dual simes lengyel/kínai telefonra gondolsz.


Inkább nézz vmi dual simes Androidos telefont ha dual sim kell.

2013. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nekem kell, hanem nagymamámnak, nekem van 1 jól bevált iPhone 5 öm, nekem az teljesen megfelel. nagymamámnak szeretném megvenni, mert nem nagyon látja az apró számokat, betüket, azért gondoltam erre a telefonra hogy neki teljesen megfelelne. előre is köszönöm a segítséget.
2013. júl. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!