Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak az opera minivel használh...

Csak az opera minivel használható a Telenor-Klikk internet szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Előfizettem a klikk szolgáltatásra a telenornál. Az opera minit nem telepítettem mert feleslegesnek tartom. Facebookozásra kellene csak az internet, az pedig telepítve van a telefonomra. A klikk szolgáltatás csak az ajánlott opera mnivel vehető igénybe vagy a telepített fb-al is. Előfizetéses vagyok és nem szeretném ha kijönne egy hatalmas számla, mert hogy hiába van előfizetve nem az opera minivel használta stb stb. Segítsetek légyszi. Köszönöm
2013. júl. 16. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármivel használhatod, ez nem olyan, mint a T-nél volt a facebookos akció. Akkor fizeted ki a gatyád is, ha külföldön be van kapcsolva a roaming.
2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!