Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan függetlenítsem ki a...

Hogyan függetlenítsem ki a telefonom BIZTONSÁGOSAN?

Figyelt kérdés

van egy iphone 3g-m 8gb-os és T-mobilos és ki szeretném függetleníteni házilag és kéne egy BIZTONSÁGOS módszer. kíméljenek azok akik azt akarják le hogy vigyem el telefonoshoz. azért írtam hogy biztonságos mert hallottam már olyat is hogy ki akarták függetleníteni, nem sikerült és utána már azt se fogadta el amit addig elfogadott. nos én nem szeretnék így járni, itt van egy-két adat ami talán segít:


sorozatszám: 88944QR5Y7H

modell: MB490MG

modem firmware: 05.15.04


előre is köszönöm :)



2013. júl. 16. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Házilag a legbiztonságosabb mert úgy nem tudod.
2013. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt nem értem?
2013. júl. 16. 16:27
 3/4 anonim válasza:
Annyi a lényeg hogy vidd el egy gsm boltba ahol értenek hozzá mert nem fogod tudni otthon megcsinálni
2013. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket beszélnek itt, simán meglehet házilag oldani, használj kis google, a szifon.com gyakran ismételt kérdések -> függetlenítéses témáját olvasd el ott el van magyarázva minden fajtája. Javíthatalan kárt nem igazán tudsz benn tenni, csak ipad basebadet ne rakj rá. Mindenképpen olvasd el azt a cikket, és ezekre a gms bolt tulajoora ne hallgass :))
2013. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!