Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segitsen! Lenne egy...

Szikszai Roland kérdése:

Valaki segitsen! Lenne egy Samsung Galaxy ace l telom de sajnos nem tudok velle hivni azt írja hogy mobil halozat nem elerheto mi van ilyenkor vele?

Figyelt kérdés

ra keresek kezel a halozatokra akkor ki dobja

a tobb halozzatot ki valasztom a vodat probalok csatlakozni akor meg azt irja hogy a telefont nem tudja regisztralni a halozaton,mi lehet az oka? ja es tero is van szoval nem ertem .



2013. júl. 16. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinű levan tiltva a telefon.
2013. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy az első tulaj vagy vetted valakitől?

Nem biztos, hogy le van tiltva, nekem is volt ilyen problémám, bementem a szolgáltatómhoz kicserélték a SIM kártyámat és már minden rendben is volt.

Viszont ha mástól vetted, akkor más oka is lehet.

2013. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első tulaj vok és mi lehet más féle ok azt le tudnád irni
2013. júl. 17. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd be a szolgáltatódhoz és mondd el mi a probléma. Írtam, hogy nekem is volt hasonló problémám és mint kiderült a SIM kártya okozta.
2013. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, igen, elfelejtettem az előbb:

ha nem te lennél az első tulaj, akkor ok lehetne például, hogy eleve rossz volt, amikor megvetted.

De első tulajként első körben a szolgáltató.

Ha a SIM kártyád már több, mint 1-1,5 éves, akkor az is okozhatja.

2013. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!