Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 vagy Android?

Windows Phone 8 vagy Android?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron vennék új telefont, de nem tudok dönteni. Főleg munkára kellene, utazások szervezése (repülő, tömegközlekedés, infók az adott városról, időjárás, pénzváltó), esetleg még zene/video lejátszás, közösségi oldalak, meg amik velük járnak. A-GPS fontos szempont. Melyiket érdemesebb? Játszani egyáltalán nem szoktam. Eddig a Nokia Lumia 620 tetszik a legjobban. Viszont ahogy nézem, az appok többsége androidra és ios-re van.

2013. júl. 16. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
wp8 mindenképp. Appok erre is megvannak, cyak kevesebb a hulladék rá. Ha jövő nyáron veszed ne 620 ban gondolkodj. Bár akkor sem lesz még olcsó de pl egy Lumia 1020 bavagy ahogy ismertebb lehet még a fejlesztői nevén EOS ba. :)
2013. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
android
2013. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is arra gondoltam :)Úgy 49-50 körül már beleférne. Azt még kifelejtettem, hogy hosszú távra keresek telót.
2013. júl. 16. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Jövő nyáron?Ki tudja mi lesz akkor.Hogy fog állni az Android,hogy fog állni a WP állítólag már ősszel valami ilyen formába frissül,hát még jövő nyárra milyen lesz,ki tudja. [link]

Az Apple is készül kiadni egy olcsóbb iPhone-t,mert be akar törni abba a szegmensbe is.Jön a Jolla Sailfish,Samsung Tízen,Ubuntu Phone-t is ki fognak adni tuti,a Firefox OS-ről nem is beszélve.Sok minden fog történni egy év alatt.Miért akarsz most dönteni?Honnan tudod hogy fognak állni az op. rendszerek,milyen kínálat lesz,mennyiért jövő nyáron?Ebben az iparágban egy év rengeteg idő.Tippelnem kéne,már a Nokia Lumia 630 lesz aktuális addigra Windows Phone 8.5-el.Meg az Android is 5.X-nél lesz,ki tudja milyen telefonokkal.

2013. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is tudom, nem vagyok teljesen kuka a témában. De az anyagi helyzetem sem áll úgy, hogy nagyon ugrálhatnék. Csak azért cserélem, mert már most is nagyon gyengélkedik a jelenlegi mobilom. Egy év annyi, hogy pont az új modellek miatt valamennyit lemegy talán a mostaniak ára. Hiszed vagy sem, nem csúcsmobilt akarok.
2013. júl. 17. 00:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Az olcsóbb IPhone-ról meg annyit, hogy 100, sőt 90 ezer sem fér bele a limitbe. Nem anyuci, apuci fogja megvenni.
2013. júl. 17. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!