Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinaljak most a telefonom...

Mit csinaljak most a telefonommal?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy LG P700as telot de barmilyen kartyat teszek bele nincs szolgaltatas.Beirtam a kodot amit a neten talaltam es azt irja h SIM feloldasi folyamat itt felsorolja h halozatzar es stb.....de barmelyikre ralepek azt irja h a keszulek nincs szemelyre szabva....es alatta torles es ennyi........

2013. júl. 16. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Vettél egy letiltott telót.
2013. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De vadonatuj....
2013. júl. 16. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem kártyafüggetlen.
2013. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De kartya fuggetlen
2013. júl. 16. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
2013. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kitől/mitől vetted?
2013. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dealternel egy arabtol...de en bontottam ki teljessen uj meg
2013. júl. 16. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Hehe! Jól átkúrt!
2013. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, megelőztek. Téged bizony átvertek. Gondolom le van tiltva az IMEI.
2013. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válaszomat kiegészítendő:

Ez lehet attól, hogy "leesett a kamionról" a telefon, nem hazai hálózatokhoz lett tervezve, vagy attól is akár, hogy gyári hibás.

Mit tehetsz: Rendőrségen bejelented, adsz személyleírást, és nem történik semmi, max kérdőre vonnak, miért vetted meg. Vagy használod a telefont, mint kis tablet 3G modem nélkül. Esetleg elmész egy GSM-be, és IMEI-t cseréltetsz, viszont ezt börtönnel jutalmazzák ha lebuksz, és drága is. El lehet kerülni a lebukást, de ennek menetét nem árulom el, a végén még bűnrészességért én is kapok, ha elkapnak téged.

2013. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!