Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S5839I. RazoDroid...

Peppusz kérdése:

Samsung GT-S5839I. RazoDroid CUSTOM ROM, nem engedi beimportálni a kontaktokat, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban raktam a Sasmsung S5839I tipusú telefonomra, egy Custom romot, még pedig a RazoDroid-ot (2.3.6) Több aggasztó dolog van ezzel a ROM-mal. a Telefon névjegyében az áll, hogy a telefonom, egy Sasmsung S-5830I nevű telefon, pedig nem az... a legnagyobb probléma, hogy a SIM kártyáról a neveket nem hajlandó beimportálni, azt írja, hogy nincs mit beimportáljon, pedig van, tudom, mert 3 másik telefonnal megnéztem, és mindegyik betudta importálni. A romot próbálom leszedni, nem megy, a KIES nevű Samsung alkalmazás fosik rám, vagyis nem hajlandó felismerni a telefont. Mit lehet ilyenkor tenni ?! Tán blokkolta a Sim kártya olvasót a ROM, vagy hogy történhetett ez ?


A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.



#hiba #Samsung #SIM #ROM #contact #razodroid #5839i #GT-S5839i
2013. júl. 16. 22:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!