Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia sl van olyan jó...

A sony xperia sl van olyan jó teló mint az xperia s?

Figyelt kérdés

Pl: gyorsaság

Ugyanúgy viszi a jobb játékokat mint az xperia s (pl nova 3, modern combat 4

És melyiknek jobb a kamerája?


2013. júl. 16. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Még jobb is, mert 1,5 helyett 1,7Ghz-es a proci. És mindent visz, erős telefon, de szerintem ennyiért már Sony Xperia SP kéne. (73 T-Mobilnál)
2013. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb is. Gyorsabb, mégis több időt bír töltés nélkül valamiért. A kamera egyforma. A telefon teljesítményére most azt tudom mondani, hogy brutális. Mindenre elég, én legalábbis nem tudtam még semmit találni, ami nem lett volna rajta jó. (Kivétel a GTA, de az nem telefonhiba.) Viszont csak függetlenül kapsz, ami 80k körül van legolcsóbban, így inkább az Xperia SP. Az köröket ver rá.
2013. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sokkal jobb, a kamera talán egy kicsit jobb képeket készít
2013. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!