Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a Windows...

Miért nem tudom a Windows Intézőn keresztül megnyitni a telefonom (Sony Xperia P) belső memóriáján lévő tartalmakat?

Figyelt kérdés
Elég bénán fogalmaztam meg a kérdést, nézzétek el nekem, sosem voltam otthon a témában, még ennyire sem. Eddig simán működött az, amit a használati utasítás írt (128. oldala PDF verzióban), USB kábelen keresztül csatlakoztattam a telót a géphez, és úgy használhattam, mint egy pendrive-ot, Win. intézőn keresztül elértem a kívánt tartalmakat (kép, zene, videó). Tegnap újra telepítettük a Windows XP-t, rádugtam a gépre a telefont, feljött a szokásos ablak, ami hardver telepítésénél szokott, csak éppen nem sikerült telepíteni, ezt az üzenetet írta ki: "A hardver nem lett telepítve, mert a varázsló nem találta meg a szükséges szoftvert." - eddig semmiféle szoftvert nem kellett használnom ahhoz, hogy a leírtak szerint használhassam a belső memóriáját... ugyanúgy telepítettem, mint egy pendrive-ot még anno és tökéletesen működött. Mit tehetek? Nem szeretném a PC Companiont használni, csak végső esetben.

2013. júl. 16. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepitsd fel a companiont. Abban benne vannak a szükgséges driverok.
2013. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. júl. 16. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Xp alaból nem támogatja a MTP (médiaátvitel) módot, de rávehető. A telefon belenyúlás nélkül pedig csak MTP módban tud kapcsolódni, nem MSC, ami cserélhető meghajtóként jelenne meg, mint egy pendrive. Windows 7-en nincs ilyen gond, ott támogatott az MTP mód alapból is.

A 3-as szervízcsomag legyen fent valamint a Windows Media Player 11. Ha nem segít akkor telepítsd ezt:

[link]

2013. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Companiont ráraktam, ott fel is ajánlja, hogy telepítse-e, ami szükséges ahhoz, hogy intézővel is meg lehessen nyitni. Nem volt nagy ügy, és most működik, mint régen. Köszönöm! :)
2013. júl. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!