Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mini 2-höz...

A samsung galaxy mini 2-höz gyártanak frissitést?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert egy kommentem azt írta hogy nincs és akkor nem is nézegetem tovább!

2013. júl. 17. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

???


Nem lesz Mini 2-höz Jelly Bean, a Samsung csak ígèrgetni tud.

2013. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Töltsd le a Kies-t a gépedre, kösd össze a telefont a géppel, 30-60 mp és beadja a telefont, ha van rá szoftverfrissítés kidobja, ha nincs akkor nem, de manuálisan is meg tudod nézni az Eszközök->Szoftverfrissítés(ha jól emlékszem ez a menüpont neve) pontban. Nekem is azt mondták, hogy nem lesz az enyémre(S Advance), és mégis kijött. :)
2013. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak az egy 50.000ezres telefon, ez meg egy alsókategóriás ami nem épp a Samsung erőssége. Jelly Bean tuti nem lesz hozzá, de ICS-ről sem tudok, pedig már mióta be lett jelentve (a JB! ráadásul). És ha erre kiadják, miért nem adták volna ki a Galaxy S-re például?
2013. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!