Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance telefont vettem, és kaptam hozzá új sim kártyát, de ha hívnának azt mondja, hogy ideiglenesen nincs forgalomban vagy mi . Ez mitől van? Mit kell átállítanom a telefonon?

Figyelt kérdés
FONTOS!

2013. júl. 17. 12:03
 1/2 Komplikato ***** válasza:

???

A Sim kártyához (vagy ha egyben lett véve a telefon dobozában) van egy konkrét leírás mit kell csinálnod a kártya aktiválásához!

Szépen fel kell hívni megadott számot, ott meg összes személyes adataidat meg kell adni, gyakorlatilag szerződést kötnek a SIM kártyához. Ezek után félig le lesz korlátozva és ha megkapod levélben a megerősítést, abban szerepel általában egy kód, amivel véglegesen aktiválható a SIM.


Már nem lehet játszani, hogy vesz valaki névtelenül feltöltős kártyát és/vagy eladja másik személynek, mint régen.

2013. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem!

de a testvéremnek is ugyan így kapott egy galaxy-t és ő ahogy berakta a SIM kártyát,egyből jó volt.. ezért is nem értem..:S

de köszönöm!!

2013. júl. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!