Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon való nekem?

Gaxal kérdése:

Milyen telefon való nekem?

Figyelt kérdés

Ezeket tudja:

Vigye a játékok 80%át

Ne melegedjen max langyos legyen

4,3-5colos legyen

Karcálló kijelzője legyen

Az ár mind 1 de a legolcsóbbak amik ezt tudják?



2013. júl. 17. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

eléggé gagyi leirasokat adtál

kicsit kifejthetned bővebben

ennyiből ide vágom az xperia z-t meg a galaxy s4-et

2013. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó legyen, ne keljen évente cserélni kb 2 évre venném, vigye az androidra kiadott alkalmazások nagy részét, ne karcolódjon könnyen, legyen nagy kijelzője,ne süljön bele a tenyerembe, aktív használattal bírjon ki 1 teljes napot, ÍGY MEGFELEL?
2013. júl. 17. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem, mert azt kihagytad, max mennyit szánnál rá ... ennyi erővel én is idecsapom az xperia z,galaxy s4,htc one xD
2013. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ár mindegy, de a legolcsóbb :D wtf :D na jó mondok párat . sony xperia sp, lg optimus 4x hd, sony xperia L, Samsung galaxy s3
2013. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összes csúcskészülék, amit itt naponta 1200szor felsorolunk.

De nem tudom, használtan, vagy újonnan akarod venni?

Mondjuk egy Samsung Galaxy S2 talán már viszi a játékok 80 százalékát, de lehet 2 év múlva már elavult lesz. Úgyhogy S4-et vegyél :)

2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most néztem: Alcatel OT-Idol ultra, NEXUS 4, LG Optimus 4X HD, LG Optimus G, Galaxy S3, Galaxy S4 mini, HTC ONE S ezeket tudom most megvenni ezekre van pénzem
2013. júl. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!