Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A BlackBerry Z10 jó telefon?...

A BlackBerry Z10 jó telefon? Vagy inkább iPhone?

Figyelt kérdés

Vannak, akik leszólják a BlackBerry-t és az iPhone-t éltetik. Most melyik a jobb? Gondolom ez attól is függ, hogy mire szeretné az ember használni, de össze tudnátok hasonlítani nekem a Ti tapasztalataitok/véleményeitek alapján?

Leginkább a BlackBerry Z10 és az iPhone 4 összehasonlítása érdekelne. Melyik éri meg jobban az árát?

A segítséget előre is köszönöm!


2013. júl. 17. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem éltetem!Nekem egyik sem jön be!
2013. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
iPhone.. bár abból inkább az 5. Sokkal kihasználhatóbb sokkal több program van rá mint a blackberryre.
2013. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Hát ha TELEFONÁLNI kell, akkor egyik sem. :D

Veszel egy márkás ámde fapados telefont és megy egy töltéssel 8-10 napig. ;)

Ha a rá telepíthető szoftverek miatt érdekes, akkor a kettőből inkább iPhone.

A Blackberry jó telefon, minőségi is, de drága és még az "android támogatással" együtt is kb. zéró szoftver támogatottsága van.

Aki veszi, az céges mobilnak veszi a titkosított üzenetküldési képességei miatt.

2013. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább a ZTE! Gyorssabb is, jobb is, az iphone 4 alapból nem sikerült valami jóra, ha az iphone-nál döntesz, akkor a 4s
2013. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!