Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Samsung Galaxy...

Martinkaa kérdése:

Hogyan kell Samsung Galaxy Ace 2-őt regisztrálni a hálózaton? (Szoftver frissítettem. ) SOS!

Figyelt kérdés

Fent említett teló működött (2.3 alap android) és szoftver frissítettem 4.1-re és azóta belerakom a 20-as sim kártyát (20-as függő) és azt írja ha hívni akarok hogy "Nincsen regisztrálva a hálózaton". Amúgy kéri a PIN kódot,elfogadja..


Olvastam a neten hogy belerakom a sim-et és belemegyek a "Beállítások->További->Mobilhálózatok- ba és rányomok hogy autómatikus hálózat keresés és akkor ki kell írnia hogy regisztrálva a hálózaton.

És utána jónak kellene lennie.


De NINCSEN 20 -as sim kártyám (LEJÁRT) és valami más megoldást írjatok hogy hogyan tudom regisztrálni/Működésbe hozni!!

ITTHON!!!



#Samsung galaxy ace 2. #Regisztrálni a hálózaton. #Telefon regisztrálása.
2013. júl. 18. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. Minek neked telefon ha nem működik a 20-as sim kártyád?

2. Minek szoftvert frissíteni ha nem értesz hozzá?

3. Persze hogy lejárt sim kártyával kiírja hogy nincs regisztrálva, tegyél bele egy működő sim-et és kész.


Néha baromira nem értem az ilyesfajta logikát hogy mindenki szanaszét nyomkodja és elcseszi és még működő sim kártyája sincs hogy megoldja.

2013. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Na most nem kritikát kértem hanem segítséget!!!


1. Azé kell telo hogy el tudjam adni.

2. Azé kell szoftver frissíteni mert valami gáz volt vele, ami már megoldódott a szoftver.. -nak köszönhetően (Értek hozzá és sikerült is csak ez az egy gond állt elő ami eddig még SOHA!)

3.Működő sim-el is próbáltam és ugyan ezt írja ki (Nincsen regisztrálva a hálózaton)


És köszi a választ amivel nem értem semmi.!!

Még te mondod hogy milyen logika..Azt közbe TE vagy logikátlan..

2013. júl. 18. 15:13
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem a telefont regisztralod,hanem a sim kartyat. Ha a sim lejart,akkor nem fog feljelentkezni sehogy sem.
2013. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ , de 2 érvényes sim el is probaltam es ugyan ezt írta.
2013. júl. 18. 17:47
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont le van tiltva a telefon . Nezd meg,hogy a telefonban levo imei szam egyezik-e a matrican levovel. A szoftverfrissitesnek biztosan nincs koze ehhez
2013. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen a szám egyezik akkor ez mit jelent?


Lehet hogy le van tiltva de nem hiszem szerintem csak aktiválni kell valahogy.

2013. júl. 18. 18:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Probald meg felhivni a 112-t vele ( persze tedd le ha kicseng azonnal) es ha a hiva sikeresen kimegy,akkor teljesen biztosan tiltott.
2013. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom inkább nem próbálnám meg, de az nem biztos mert bármilyen telóról fel lehet hívni ..

Ha nem tiltott akkor is fel lehet hívni.

2013. júl. 18. 18:17
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha ez számít valamit hogyha a 1220 as telenor ügyfélszolgálatát tárcsázom akkor arra is ugyan ezt írja.

Úgyhogy szerintem nem tiltott.

2013. júl. 18. 18:23
 10/19 anonim ***** válasza:
Igy van,azert jo ezzel tesztelni. A 112 hivhato letiltott telefonrol is es ezzel ki tudod deriteni,hogy a radioja hibas-e vagy tiltva van. Ha kimegy a hivas,akkor le van tiltva,ha a segelyhivas sem indul el,akkor atelo tiltott
2013. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!