Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Samsung Galaxy...

Martinkaa kérdése:

Hogyan kell Samsung Galaxy Ace 2-őt regisztrálni a hálózaton? (Szoftver frissítettem. ) SOS!

Figyelt kérdés

Fent említett teló működött (2.3 alap android) és szoftver frissítettem 4.1-re és azóta belerakom a 20-as sim kártyát (20-as függő) és azt írja ha hívni akarok hogy "Nincsen regisztrálva a hálózaton". Amúgy kéri a PIN kódot,elfogadja..


Olvastam a neten hogy belerakom a sim-et és belemegyek a "Beállítások->További->Mobilhálózatok- ba és rányomok hogy autómatikus hálózat keresés és akkor ki kell írnia hogy regisztrálva a hálózaton.

És utána jónak kellene lennie.


De NINCSEN 20 -as sim kártyám (LEJÁRT) és valami más megoldást írjatok hogy hogyan tudom regisztrálni/Működésbe hozni!!

ITTHON!!!



#Samsung galaxy ace 2. #Regisztrálni a hálózaton. #Telefon regisztrálása.
2013. júl. 18. 13:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat de ezt most nem értem ezt az utolsó kommentet.

Akkor most mit jelent?

2013. júl. 18. 18:37
 12/19 anonim ***** válasza:
Mert rosszul irtam le . Helyesen : ha a segelyhivas sem megy ki,akkor a hiba a telefonban van
2013. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam, és tudom hívni a 112-őt .


Akkor ez azt jelenti hogy nincs letiltva?

2013. júl. 18. 18:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem,ez azt jelenti,hogy le van tiltva. Vagy szamlatartozas miatt ( ezesetben sanszos,hogy t-mobilos volt eredetileg) ,vagy valami buncselekmeny miatt.
2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de aki szerint nincs letiltva hanem csak aktiválni kell akkor kérem írjon.
2013. júl. 18. 18:53
 16/19 Szoki98 válasza:

helló

megoldódott? mert nekem is ez a hiba! :(

2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sznofru válasza:

Nekem is ilyen gondom van, a feleségemnek is és a főnökömnek is. Mindegy Samusng. Mindhárom telefont szolgáltatótól vettük (2 telenor és egy t-mobile). Nincs letiltva, szimplán samsung android szoftverhiba. Ugyanis vagy újraindítástól, vagy repülő üzemmódba be-ki, vagy másik hálózat választása után az eredetire vissza kapcsolástól megszűnik a hiba.


Nincs se tartozás, se bűncselekmény semmi.


Tehát egyszerű szoftverhiba.

2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sznofru válasza:
Ja igen, néha előjön a hiba, de "magától" megoldódik.
2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Archyleus23 válasza:
Nekem is ugyan ez a problemam :-( ha ujrainditom vagy halozatot valasztok ujra akkor helyre jon de amint lezarja a kepernyot ujra elmegy a jel :-(van erre valami megoldas?
2015. aug. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!